Mieszkanka Drawska Pomorskiego obchodziła swoje setne urodziny

2022-07-08 7:35
Setne urodziny
Autor: MŁ

Mieszkanka Drawska Pomorskiego Pani Karolina Ziętak świętował swoje setne urodziny. Z tej okazji do domu Jubilatki udał się Burmistrz Drawska Pomorskiego wraz z życzeniami i prezentami.

Mieszkanka Drawska Pomorskiego Pani Karolina Ziętak świętuje swoją setną rocznicę urodzin. W związku z tak wyjątkowym wydarzeniem Burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński wraz z delegacją pracowników drawskiego urzędu miejskiego odwiedził Jubilatkę w jej mieszkaniu. W trakcie spotkania burmistrz przekazał na ręce Pani Karoliny życzenia w imieniu mieszkańców gminy oraz okolicznościowy prezent i kwiaty.

Na ręce Jubilatki wręczony został również list gratulacyjny przekazy przez Premiera Mateusza Morawieckiego. Jubilatce życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego oraz kolejnych lat życia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE