Głosowanie nad budżetem obywatelskim wystartowało

2020-02-03 11:02
Głosowanie na budżet
Autor: Paweł Zastawny Głosowanie na budżet

Właśnie dziś w Szczecinku po raz kolejny możecie głosować na społeczne projekty zgłoszone do szczecineckiego budżetu obywatelskiego.

W tym roku jest to aż 27 projektów. Każdy mieszkaniec Szczecinka może zagłosować na kilka wybranych. W tym roku są to między innymi pływające fontanny na jeziorze Trzesiecko , czy budowa tak zwanego PUMPTRUCK-U dla rowerzystów.


Każdy mieszkaniec Szczecinka może zagłosować na pięć projektów . Te które otrzymają największa ilość głosów będą realizowane przez szczecinecki ratusz . Wartość projektów zgłoszonych do budżetu nie mogła przekroczyć kwoty 200 tyś złotych.


Głosowanie na projekty szczecineckiego budżetu obywatelskiego potrwa w do 23 lutego. W tym roku na jego realizacje miasto przeznaczyło kwotę 800 tyś złotych.


Głosować możecie elektronicznie ale również tradycyjnie za pomocą kart do głosowania które dostępne są w szczecineckim urzędzie miasta

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE