ESKA Dowozi w Szczecinku! Na czym polega lokalna akcja Radia ESKA! Jak się zgłosić?

2021-05-28 13:44 a.d.
ESKA Dowozi  - zdjęcie główne
Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

„ESKA Dowozi w Szczecinku!” to nowa, lokalna akcja programowo-promocyjna Radia ESKA. Sprawdź, w jaki sposób możesz wziąć w niej udział.

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Szczecinek 106,5 99,0 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA. Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Szczecinek. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media. Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy ze Szczecinka i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

Pierwszą osobę, którą 10.05. odwiedziła ekipa Radia ESKA Szczecinek była Agnieszka.

Aga w zgłoszeniu, które do nas wysłała napisała, że jest praktycznie uzależniona od słuchania Eski. Słucha jej w domu, w samochodzie i jeszcze później przez 8 godzin w pracy. Agnieszka była zaskoczona, że to właśnie od niej zacznie się nasza akcja ESKA Dowozi w Szczecinku. Przy okazji naszego spotkania pozdrowiła swoją rodzinę, współpracowników i oczywiście szefów ;)

Nasza ekipa oprócz dobrego jedzenia i dużej porcji dobrego humoru dostarczyła Agnieszce także pomarańczowe eskowe gadżety, które jak powiedziała nam Aga, na pewno przydadzą się jej na co dzień.

11.05. ekipa Radia ESKA Szczecinek odwiedziła Przemka.

Przemek w swoim zgłoszeniu napisał nam, że jest wariatem na punkcie wspierania lokalnych biznesów. Dlatego tym bardziej ucieszył się, że to właśnie do niego trafiły dania od naszego sponsora.

Przemka odwiedziliśmy w jego miejscu pracy. Obiecał, że jedzeniem podzieli się ze swoimi współpracownikami, a nasze pomarańczowe eskowe gadżety zostawi dla siebie.

Kolejną osobą, którą 12.05. odwiedziła nasza Eskowa ekipa, była Magda.

W swoim zgłoszeniu napisała nam, że nigdy niczego nie wygrała i chciałaby odmienić swoją złą passę. Magdę odwiedziliśmy w jej mieszkaniu. Już w drzwiach powitał nas Bigos. Uroczy mops, który ewidentnie nie krył zainteresowania jedzeniem, które przywieźliśmy dla Magdy i jej rodziny.

Swoją drogą, ciekawe czy Magda pozwoliła mu na małą degustację ;)

Eska Dowozi w Szczecinku - Magda i mops Bigos
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

W piękny słoneczny czwartek (13.05) kolejnym szczęśliwcem, którego odwiedziła ekipa Radia ESKA Szczecinek był Oskar.

Oskar w swoim zgłoszeniu na eska.pl napisał, że pracuje jako serwisant i zajmuje się naprawą lodówek. Można więc powiedzieć, że dba o to, aby w sklepach zawsze czekały na nas świeże produkty.

Niestety jak sam podkreśla jest w ciągłych rozjazdach, a jego praca nie zawsze pozwala mu na szybki powrót do domu i zrobienie czegoś dobrego na obiad.

Dziś więc nie musi się już o to martwić. Zadbaliśmy o jego obiad i przy okazji dorzuciliśmy na pamiątkę garść eskowych gadżetów.

Eska Dowozi w Szczecinku - Oskar
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Pierwszy tydzień akcji Eska Dowozi w Szczecinku zakończyliśmy spotkaniem z Urszulą.

Ula pracuje w szczecineckim szpitalu. Jest opiekunem medycznym na oddziale Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla osób wentylowanych mechanicznie. 

Urszula napisała nam w zgłoszeniu na eska.pl, że na co dzień troszczy się o innych i byłoby jej miło gdyby, ktoś pomyślał również o niej. Z uwagi na fakt, że pracuje w szpitalu, nie zawsze ma czas by ugotować obiad.

Dlatego zadbaliśmy o to, aby Ula i jej współpracownicy nie byli głodni. A przy okazji w ramach podziękowania za ich ciężką pracę, na ręce Uli trafił pomarańczowy box pełny eskowych gadżetów.

Eska Dowozi w Szczecinku - Urszula
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Nowy tydzień akcji ESKA Dowozi rozpoczęliśmy od wizyty u braci, którzy utknęli na zdalnym nauczaniu. Nauka pochłania ich tak bardzo, że nie mają czasu na przygotowanie obiadu.

W swoim zgłoszeniu Miłosz i Paweł napisali także, że chcieliby w ten sposób zrobić niespodziankę swojej mamie. Która po powrocie z pracy zamiast stać i gotować obiad dostanie zaserwowane przez nich pyszności. 

Bracia bardzo ucieszyli się z naszej wizyty i obiecali, że otrzymanymi od nas eskowymi gadżetami sprawiedliwie się podzielą.

Eska Dowozi w Szczecinku - Miłosz i Paweł
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Kolejną osobą, którą odwiedziła ekipa Radia ESKA Szczecinek jest Agnieszka.

Aga jest kierowcą autobusu miejskiego. Jak sama podkreśla bardzo lubi swoją pracę, choć czasami kierowcy aut osobowych zapominają o kulturze jazdy i często zajeżdżają im drogę, to mimo wszystko Agnieszka bardzo lubi jeździć po Szczecinku. Uwielbia także codzienny kontakt ze swoimi pasażerami, choć wiadomo w czasach pandemii jest to mocno ograniczone. 

Agnieszka akurat ma dzisiaj dzień wolny od pracy więc zastaliśmy ją w domu. Jedzeniem obiecała podzielić się z mamą i siostrą. A eskowe gadżety zostawi dla siebie, bo jak sama stwierdziła przydadzą się jej na co dzień w pracy. 

Eska Dowozi w Szczecinku - Agnieszka
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Kolejny dzień akcji ESKA Dowozi udowadnia, że można odczarować pecha i wcale nie jest tak trudno wygrać coś na antenie Radia ESKA.

Ola wysyłając do nas swoje zgłoszenie napisała, że jeszcze nigdy w życiu nie wygrała w żadnym konkursie i chciałaby odmienić swoją złą passę. Jak się okazało, nie tylko odmieniliśmy nastawienie Oli do udziału w konkursach, ale również zadbaliśmy o obiad dla niej i dla jej rodziny.

Ola powitała nas pięknym bukietem kwiatów, którym chciała podziękować nam za to, że ją odwiedziliśmy. My w zamian dla Oli mieliśmy przygotowany box wypełniony naszymi eskowymi gadżetami, którym, jak sama nam powiedziała, sprawiliśmy jej dużo radości. 

Eska Dowozi w Szczecinku - Ola
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Takiego obrotu sprawy nasza eskowa ekipa na pewno się nie spodziewała. Właściwie do końca nie było wiadomo czy zdąży naszą słuchaczkę Ulę odwiedzić jeszcze w domu czy już na porodówce ;)

Ula w swoim zgłoszeniu napisała nam, że lada moment będzie rodzić i nie ma już siły stać w kuchni i gotować. Dlatego zadbaliśmy o to żeby nie musiała już się martwić o obiad. Do Uli trafił także nasz pomarańczowy box wypełniony eskowymi gadżetami.

Choć Ula jeszcze do końca nie wie czy urodzi się synek czy córeczka to zapewniła nas, że będzie to wierny słuchacz Radia ESKA. A gadżety, które od nas dostała obiecała zabrać ze sobą na porodówkę.

Eska trzyma zatem kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :)

Eska Dowozi w Szczecinku - Ula
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Kolejny tydzień akcji ESKA Dowozi w Szczecinku kończymy wizytą u Pauliny.

Paulina w swoim zgłoszeniu napisała nam, że bardzo lubi piec ciasta i nieskromnie mówiąc wychodzi jej to bardzo dobrze :) Miała okazję przekonać się o tym ekipa Radia ESKA, która dostała od Pauliny pyszne brownie i ciasto rabarbarowe.

Paulina natomiast od nas dostała obiad, którym bardzo duże zainteresowanie wykazywała także Nela czyli czarna urocza suczka, której Paulina obiecała dać choć kawałek mięska ;)

Z boxu wypełnionego eskowymi gadżetami ucieszyły się oczywiście dzieci Pauliny i sama Paulina :)

Ostatni tydzień akcji ESKA Dowozi w Szczecinku rozpoczęliśmy od wizyty na skupie złomu.

Swoje zgłoszenie wysłała do nas Mirka, która jak się okazało jest jedyną w Polsce kobietą, która prowadzi skup złomu.

Mirka bardzo lubi swoją pracę, bo jest ona bardzo ciekawa i zawsze coś się dzieje. Dlatego jeśli tyko zdrowie jej na to pozwoli to chciałaby zajmować się tym do końca życia.

Obiadem, który jej dowieźliśmy powiedziała, że podzieli się z rodziną, a eskowe gadżety zostawi dla siebie na pamiątkę naszego spotkania :)

Eska Dowozi w Szczecinku - Mirka
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Jak się okazuje pracownik biurowy wbrew pozorom nie zawsze ma czas na przerwę. Nie mówiąc już o tym żeby podczas przekładania papierów pomyśleć o jedzeniu.

Tak w swoim zgłoszeniu napisała do nas Monika. Stwierdziła, że razem z koleżanką zgłodniały i postanowiły spróbować swoich sił w naszej akcji ESKA Dowozi. Jak widać akcja zakończyła się sukcesem ponieważ nie dość, że dziewczyny dostały od nas obiad to jeszcze zadbaliśmy o to żeby miały z czego po tym obiedzie napić się pysznej kawy.

Bo przecież nie od dziś wiadomo, że z eskowego kubka kawa smakuje najlepiej ;)

Eska Dowozi w Szczecinku - Justyna i Monika
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Co to były za emocje! Kolejny dzień akcji ESKA Dowozi dostarczył nam dużo radości, niespodzianek i łez wzruszenia.

Do naszej akcji postanowiła zgłosić się Gosia. Gosia jednak nie chciała jedzenia i gadżetów eskowych dla siebie, tylko dla osób, którym chciała podziękować.

I w taki właśnie sposób razem z Gosią trafiliśmy do jednej ze szczecineckich lecznic dla zwierząt. Niespodzianka się udała, bo dziewczyny niczego się nie spodziewały. A sama Gosia ledwo powstrzymywała łzy wzruszenia. Była to bowiem jej forma podziękowania za uratowanie życia jej pieskowi i zawsze profesjonalną opiekę nad zwierzakami.

Eska Dowozi w Szczecinku - lecznica dla zwierząt
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Przedostatnią osobą, która wzięła udział w naszej akcji ESKA Dowozi w Szczecinku jest Anita.

Anita jest opiekunem medycznym i niedawno podjęła naukę w tym kierunku. Napisała nam również, że ma trójkę dzieci i oczywiście w związku z tym bardzo dużo domowych obowiązków na głowie. Sama przyznała, że nie zawsze ma pomysł na to, co przygotować dzieciakom na obiad. Postanowiliśmy więc chociaż raz ją w tym wyręczyć i dostarczyliśmy jej obiad.

Nie zapomnieliśmy także o naszym eskowym boxie, wypełnionym eskowymi gadżetami oraz słodyczami, z których bardzo ucieszyły się dzieci Anity.

Eska Dowozi w Szczecinku - Anita
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Ostatnią osobą, którą odwiedziliśmy w ramach akcji ESKA Dowozi w Szczecinku był Piotrek.

Piotrek od 27 lat jest harcerzem i jak sam podkreśla - harcerzem jest się przez całe życie. Najfajniejsze wg niego w harcerstwie są przygody, niezapomniane wrażenia i przede wszystkim zawarte przyjaźnie. 

Piotrek jedzenie, które mu przywieźliśmy obiecał zabrać na spotkanie harcerzy i w ten sposób zrobić im miłą i smaczną niespodziankę.

A z naszych eskowych gadżetów, jak sam powiedział będzie korzystać na co dzień.

Eska Dowozi w Szczecinku - Piotrek
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy. Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.