Zuchwała kradzież na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Skradziono ogromną rzeźbę!

2021-04-21 8:58
Rzeźba anioła stała tuż przy Ogrodzie Pamięci
Autor: materiały prasowe UM Rzeźba anioła stała tuż przy Ogrodzie Pamięci

Z Cmentarza Centralnego w Szczecinie skradziono sporych rozmiarów rzeźbę. Policja prosi o pomoc świadków zdarzenia i każdego, kto może pomóc w odzyskaniu dzieła.

Autorem rzeźby anioła wykonanej z drewna dębowego jest szczeciński artysta, który ustawił ją przed rokiem przy grobie swoich rodziców i w pobliżu Ogrodu Pamięci. Dzieło miało wysokość aż 3,5 metra i było przytwierdzone do gruntu stalową kotwą. 

Polub nasz fanpage ESKA Szczecin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu

Policjanci podejrzewają, że rzeźbę skradziono na zamówienie. Złodzieje użyli szlifierki kątowej i opuścili cmentarz jedną z bocznych bram. Policja prosi o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje dotyczące tej kradzieży. Można je przekazać na komisariacie przy ul. Mickiewicza 161.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy kary za kradzieże powinny być surowsze?
Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE