Zderzenie samochodów w pobliżu Drawska Pomorskiego. Są ranni

2021-07-18 18:36
Wypadek Drawsko
Autor: MŁ

Do zdarzenia doszło na odcinku drogi Drawsko Pomorskie - Zarańsko. w Zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Do szpitala trafiły trzy osoby.

Najpierw zderzenie aut, potem zderzenie z drzewem

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś na drodze pomiędzy Drawskiem Pomorskim, a Zarańskiem. Około godziny 15.50 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Drawsku Pomorskim wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodów w pobliżu Zarańska. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy strażaków z Drawska Pomorskiego i strażaków ochotników z Rydzewa. Po dojeździe pierwszych jednostek okazało się, że jeden z samochodów po zderzeniu uderzył również czoło w drzewo i zapalił się.

Pasażerowie sami wyszli z pojazdów 

Pasażerowie wydostali się z pojazdu przed przybyciem służb ratunkowych. Strażacy ugasili palący się pojazd i udzielili pomocy przedmedycznej poszkodowanym. Drugi pojazd biorący udział w zdarzeniu został nieznacznie uszkodzony. Na miejsce dotarły również trzy zespoły ratownictwa medycznego i patrol policji. W związku z odniesionymi obrażeniami do szpitala zostały zabrane trzy osoby podróżujące pojazdem, który uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w wyniku niezachowania należytej ostrożności przez jednego z kierujących.

Przyczyny tego zdarzenia wyjaśnia policja. W chwili prowadzenia działań droga została zablokowana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE