Zachodniopomorskie. Z ciężarówki wypadło ponad 100 skrzynek piwa [ZDJĘCIA]

i

Autor: Facebook/ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie Zachodniopomorskie. Z ciężarówki wypadło ponad 100 skrzynek piwa [ZDJĘCIA]

Zachodniopomorskie. Z ciężarówki wypadło ponad 100 skrzynek piwa [ZDJĘCIA]

2021-11-09 9:11

Wczoraj, 8 listopada, o godz. 8:03, ponad 100 skrzynek piwa wypadło z ciężarówki na drogę krajową numer 10 w miejscowości Recz w województwie zachodniopomorskim. Jak ustalili policjanci, kierowca nie zabezpieczył przewożonego ładunku. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 8 listopada, około godziny 8:03. Do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Choszcznie, wpłynęło zgłoszenie o rozsypanym ładunku piwa na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Recz. Po dojeździe zabezpieczono miejsce zdarzenia, rozsypany towar uprzątnięto. W działaniach udział brało JRG Choszczno, OSP Recz i OSP Nętkowo oraz Policja.

- Pojazd ciężarowy jechał od strony Wałcza w kierunku Recza. Najprawdopodobniej kierowca nie zabezpieczył przewożonego ładunku i kiedy pojazd na łuku drogi skręcał w prawo, towar z ładunkiem przechylił się w lewo. To spowodowało, że butelki z piwem wypadły - informował sierż. sztab. Magda Keplin z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie TVN24. 

W ciągu kilkudziesięciu minut udało się sprzątnąć uszkodzone skrzynki i rozbite butelki.

Sierż. sztab. Magda Keplin dodała w TVN24, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Dostał od funkcjonariuszy pouczenie za niezabezpieczenie ładunku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!

Super Raport 08.11 (Goście: Joanna Mucha - Polska 2050 oraz dr Anna Materska-Sosnowska - politolog, UW) Sedno Sprawy: Jan Strzeżek