W Szczecinie jarmark "świąteczny" działa dalej, ale zakupy zrobisz z domu

2021-01-07 11:13
Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy
Autor: Pixabay.com Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy, ze względu na wymogi sanitarne, odbywa się w internecie

Jeszcze do końca stycznia będzie działał Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku całe przedsięwzięcie, ze względu na wymogi sanitarne, odbywa się w internecie. Co można kupić od lokalnych przedsiębiorców?

Organizowany przez Żeglugę Szczecińską jarmark jest formą wsparcia miejscowych przedsiębiorców podczas pandemii, którzy za udział w nim nie muszą nic płacić.

Szczecinianie mogą zamówić jedzenie, biżuterię i kosmetyki produkowane wyłącznie przez lokalne firmy. Dostępna na stronie internetowej oferta podzielona jest na kategorie. Możemy wybierać produkty m.in. na Alei Prezentów, Smakołyków czy Rzemieślników.

Na mapie wirtualnego jarmarku znajdują się domki z nazwami konkretnych przedsiębiorców. Po kliknięciu na domek-ikonkę wyświetla się informacja o wystawcy, oferowanym asortymencie oraz jego dane kontaktowe.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Dlaczego warto montować czujki czadu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE