To tutaj bije golfowe serce Polski

2022-08-24 15:56
Binowo  Park Golf Club
Autor: Mateusz Rzepecki

W Binowo Park Golf Club oraz na polach Modry Las , w najbliższy weekend odbędzie się World Amateur Golfers Championship.

Turniej rozpocznie się już w piątek, będą to eliminacje na polach Modry Last oraz w Binowie. Stamtąd wyłonionych zostanie 40 procent najlepszych zawodników, którzy zakwalifikowują się do finałowej części, ta rozpocznie się w sobotę o godzinie 8. World Amateur Golfers Championship, to turniej, w którym ramię w ramię staną zarówno mniej znani golfiści, jak i dobrze znane gwiazdy. Zwycięzcy zawodów będą reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej:

- Turniej planujemy zakończyć ceremonią wręczenia nagród o godzinie 17 w sobotę, wówczas poznamy skład reprezentacji Polski na światowy finał, który w tym roku odbędzie się w Malezji, w Kuala Lumpur w dniach 17-23 listopada. - mówi Sławomir Piński, dyrektor Binowo Park Golf Club.

Wśród zawodników znajdą się między innymi Mariusz Czerkawski, były zawodnik NHL czy Jerzy Dudek, legenda reprezentacji Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE