Memy

To Michał Probierz czy Pep Guardiola? Memy po meczu Wyspy Owcze - Polska

2023-10-13 15:34

Klątwa debiutanta została oficjalnie zdjęta przez Michała Probierza. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski w dobrym stylu objął kadrę wygrywając z Wyspami Owczymi 2:0. Internet oczywiście wyłapał wszystkie zabawne fragmenty spotkania Polaków i wytknął je w postaci naszych ulubionych memów!

Polacy wracają na właściwy tor?

Nie oszukujmy się - zwycięstwo z Wyspami Owczymi powinno być zwykłą formalnością. Michał Probierz zrobił to co powinien, przygotował odpowiednio drużynę, która nie dała żadnych argumentów słabszym rywalom. Tym samym zdjął "klątwę debiutanta", która trwała od przeszło 20 lat.

Wynik spotkania otworzył Sebastian Szymański, który pięknym uderzeniem otworzył wynik spotkania już w 3. minucie. W drugiej połowie czerwonym kartonikiem ukarany został Askham z Wysp Owczych, a reszta byłą już formalnością. Na 2:0 trafił dawno nie widziany Adam Buksa. Nasuwa się pytanie, czy Robert Lewandowski jest jeszcze potrzebny?

Polski internet zdążył jednak przyczepić się do kilku niewygodnych rzeczy. Przede wszystkim wytknięta została słaba dyspozycja Arka Milika, który marnował dogodne okazje. Na szczęście więcej powodów do narzekań nie było, a użytkownicy x.com chwalili m.in. postawę Wojtka Szczęsnego.

Bohaterem meczu był jednak oczywiście Michał Probierz. Selekcjoner został okrzyknięty polskim Pepem Gaurdiolą, a jego delikatne uśmieszki i siedzenie w stoickiej pozycji na ławce stało się hitem internetu. Obejrzyjcie naszą galerię i przeżyjcie ten mecz jeszcze raz!