FAME MMA

Tak bawiliśmy się na Fame Friday Arena 2 w Szczecinie! [RELACJA Z GALI]

2023-09-30 0:49

29 września do Szczecina zawitała druga edycja Fame Friday Areny. Wypełniona po brzegoi gwiazdami karta sprawiła, że bilety na wydarzenie wyprzedały się momentalnie, a Netto Arena pękała w szwach. Co wydarzyło się podczas Fame Friday Arena 2?

Fame Friday Arena 2 - Relacja 

Fame Friday Arena rozpoczęła się o godzinie 20:00 od dwóch walk pre-card, w których zmierzyli się Roger Salla z Andrzejem "Endim" Czyszem oraz Karol "Karolek" Dąbrowski z Łukaszem "Mandziem" Samoniem. Mimo pozycji "openerów" walki trzymały poziom i rozgrzały publiczność w szczecińskiej Netto Arenie. 

Po prezentacji zawodników rozpoczęła się główna część karty. W oktagonie zadebiutował związany ze Szczeciniem Piotr Lisek, który nie dał szans niepokornemu Darowi Lwu. Tyczkarz zasypał Dara gradem ciosów wygrywając swój pierwszy pojedynek w MMA. 

Podczas głównej karty nie zabrakło także kontrowersji. W jedynej walce kobiet zmierzyły się Agata "Fagata" Fąk z Martyną "Brylantynką" Janusz. W trakcie walki Fagata nieprzepisowo wsadziła palce w oczy przeciwniczki, nie zostając ukaraną. To niewątpliwie największa kontrowersja wieczoru. 

Wielką niespodzianką gali okazało się szybkie poddanie Dominika Zadory przez Alana Kwiecińskiego. Gwiazdor "Warsaw Shore" pokonał swojego byłego trenera duszeniem gilotynowym szokując szczecińską publiczność. 

Prawdziwą bijatykę oglądaliśmy w co-main evencie gali. Tam w walce walce bokserskiej bez limitu czasu Kacper "Crusher" Błoński znokautował Daniela "Ostrego" Ostaszewskiego. Z kolei w walce wieczoru Boxdel po raz kolejny okazał się lepszy od "Prezesa FEN" Pawła Jóźwiaka. Tym akcentem zakończyła się naprawdę udana gala Fame Friday Arena 2 w Szczecinie! 

Fame Friday Arena 2 - Wyniki

 • Michał "Boxdel" Baron pok. Pawła "Prezesa FEN" Jóźwiaka przez TKO (Main Event)
 • Kacper "Crusher" Błoński pok. Daniela "Ostrego" Ostaszewskiego przez TKO po 7 minutach i 46 sekundach (Co-Main Event)
 • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka pok. Jose "Josefa Bartana" Simao jednogłośną decyzją sędziów (Co-Main Event)
 • "Polak" Polański pok. Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów
 • Alan Kwieciński pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę przez poddanie 
 • Marcin "Xayoo" Majkut pok. Marcina "Rafonixa" Krasuckiego przez TKO
 • Agata "Fagata" Fąk pok. Martynę "Brylantynkę" Janusz jednogłośną decyzją sędziów
 • Filip Zabielski pok. Roberta "Sutonatora" Pasuta jednogłośną decyzją sędziów
 • Piotr Lisek pok. Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczuka przez TKO 
 • Karol "Karolek" Dąbrowski pok. Łukasza "Mandzia" Samonia jednogłośną decyzją sędziów
 • Roger Salla pok. Andrzeja "Endiego" Czysza przez TKO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE