Szukasz pomysłu na udane ferie zimowe? Spędź je nad morzem!

2023-01-19 16:41 Materiał sponsorowany

Które miasto nad morzem wybrać na zimowe wakacje? Zachodniopomorskie jest znane ze swojej pięknej nadmorskiej przyrody. Warto wykorzystać przerwę w szkole podczas ferii, aby spędzić z dziećmi czas i wyjechać chociaż na dwa dni nad morze.

Zimowy spokój nadmorskich miejscowości? Dlaczego nie!

Wyjazd nad morze w zimę jest tani a obiekty organizują podczas ferii liczne animacje dla dzieci. Wszyscy miłośnicy rodzinnego spędzania czasu, którzy pragną wypoczynku od gotowania, wielkomiejskich korków spowodowanych ciągłymi remontami dróg w Szczecinie, będą usatysfakcjonowani podczas wypoczynku nad morzem. Kto by nie chciał zamienić czas przeznaczony na stanie w supermarkecie po produkty potrzebne do wykonania obiadu na czas nad morzem ze śniadaniami i obiadokolacjami w formie szwedzkiego bufetu. Nadmorskie gofry z hotelowej kuchni na śniadanie usatysfakcjonują pewnie każde dziecko. Podczas wspólnego spędzania czasu podczas ferii zimowych kiedy dzieci mają animacje, możesz w końcu zadbać o poprawę zdrowia i kondycji. Kołobrzeg znany jest z szerokiej piaszczystej plaży oraz dużej bazy SPA&Wellness, dzięki czemu w tym mieście sezon na wypoczynek nigdy się nie kończy.

FACTORY RESORT SPA&WELLNESS

i

Autor: mat. prasowe FACTORY RESORT SPA&WELLNESS

Plaża na wyłączność tylko w zimowe ferie nad morzem.

Spacer pustą plażą jest wyjątkowym przeżyciem. Kiedy wysiadamy z auta lub pociągu już po chwili odczuwamy rześkie powietrze i morską bryzę, aż chce się spacerować. Nadmorski klimat służy zdrowiu. Kołobrzeg dziś to: morze, szeroka plaża, strefa zielona, molo, długi nadmorski deptak. Blisko deptaku i 250 metrów od plaży powstał nowy obiekt na wypoczynkowej mapie naszego województwa. W klimatycznym budynku dawnej fabryki kosmetyków w strefie zielonej powstał obiekt FACTORY RESORT SPA&WELLNESS posiadający: duże i klimatyzowane pokoje, sauny, spa, restaurację, siłownię, basen. Na czas Ferii Zimowych w cenie pobytu prowadzone są 6 godzinne animacje dla dzieci a dodatkowo w każdą sobotę dzieci uczestniczą w spektaklu szczecińskiego teatry Gwitajcie. To pierwsze ferie w obiekcie FACTORY RESORT a cena za pobyt z dziećmi jest bardzo atrakcyjna.

Wyśpij się z rodziną, zjedz pyszne hotelowe śniadanie, spaceruj długo po piaszczystej plaży. Po aktywnościach zrelaksuj się w strefie spa, a dzieci przenieś pod opieką naszych animatorów w świat niekończącej się zabawy. To wszystko już od 81,33 złotych / osoba / noc.

Pakiet Ferie ze śniadaniem

FACTORY RESORT SPA&WELLNESS

i

Autor: mat. prasowe FACTORY RESORT SPA&WELLNESS

FACTORY RESORT SPA&WELLNESS to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Obiekt zaprasza całe rodziny wraz z czteronożnymi pupilami. FACTORY RESORT jest przyjazny zwierzętom. Twoje małe dzieci będą szczęśliwe kiedy będą mogły wyjechać na ferie z czteronogim przyjacielem. O tej porze roku można spacerować po plaży z psami.

Zapraszamy do FACTORY RESORT SPA&WELLNESS. Dla najmłodszych nieograniczony dostęp do basenu, sali zabaw oraz animacji. W promocyjnej ofercie bogate śniadania w formie bufetu, pyszne urozmaicone obiadokolacje z napojami. To wszystko już od 109,75 złotych / osoba / noc.

Pakiet Ferie śniadanie i obiadokolacja

FACTORY RESORT SPA&WELLNESS

i

Autor: mat. prasowe FACTORY RESORT SPA&WELLNESS

Nie czekaj! Już dziś zarezerwuj dla swoich dzieci Ferie Zimowe w FACTORY RESORT SPA&WELLNESS, ciesz się ze wspólnego odpoczynku w promocyjnej cenie podczas pierwszych ferii w FACTORY RESORT SPA&WELLNESS.

Do zobaczenia na www.factoryresort.pl oraz w naszych przestrzeniach.

Hotel Factory Resort & SPA

Kołobrzeg, ulica Jana Kasprowicza 10

tel: + 48 94 71 35 200

@: [email protected]

Podaruj sobie i najbliższym chwilę relaksu. Spędź niezapomniane ferie w FACTORY RESORT SPA&WELLNESS w Kołobrzegu.

FACTORY RESORT SPA&WELLNESS

Artykuł sponsorowany