Arkonka ponownie otwarta

i

Autor: ZUK Szczecin Arkonka ponownie otwarta

lato

Szczecińska Majorka ponownie otwarta!

2023-05-31 14:54

Dni są co raz cieplejsze i wiele mieszkańców Szczecina z pewnością będzie szukało ochłody w upalne dni. Mamy dla Was dobrą wiadomość. Jutro (1.06) swoje bramy otworzy popularna "Arkonka". Na pierwszych śmiałków będą czekać ratownicy, a osoby które nie odważą się jeszcze wejść do wody będą mogły skorzystać z innych atrakcji.

Kąpielisko "Arkonka" otwiera swoje bramy

Co czeka na odwiedzających poza basenami?

- Na miejscu oprócz basenów, jak zawsze można skorzystać z wielu innych atrakcji. Są to między innymi korty tenisowe, miejsca do grillowania, plac zabaw, siłownia pod chmurką, leżaki, hamaki, sztuczna plaża, boiska do piłki plażowej czy skate park. Będą tam działały także cztery punkty gastronomiczne. Przypominamy, że dzieci do lat 6 oraz osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem; na Arkonkę wchodzą za darmo - tłumaczy Paulina Łątka ze szczecińskiego magistratu.

Na teren obiektu dostaniemy się przez bramki główne, oraz dodatkowo – w weekendy – od strony parkingu. Od 23 czerwca kasa biletowa od strony parkingu będzie czynna codziennie w godzinach 10:00 – 15:30. Chcąc ułatwić sobie sprawę, bilety na Arkonkę możemy kupić przy pomocy aplikacji Mobilna Karta Miejska Szczecin, na dzień bieżący i dwa kolejne. Elektroniczny bilet należy pokazać pracownikowi przy furtce.

"Arkonka" będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:00 do 19:00, a w piątek i weekend o godzinę dłużej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE