Stacja ładowania

i

Autor: Michał Zaręba

Szczecinianie zdecydują w których częsciach miasta pojawią się stacje dla samochodów elektrycznych

2020-03-30 10:58

W tym zakresie przeprowadzone zostaną specjalne internetowe konsultacje. Szczecinianie swoje uwagi mogą zgłaszać do 20 kwietnia.

Mieszkańcy mogą już zapoznać się z projektem planu budowy ogólnodostępnych stacji ładowania w Szczecinie. Szczegóły dostępne są na stronie konsultuj.szczecin.pl w zakładce: „Konsultacje z mieszkańcami” - Plan budowy ogólnodostępnych stacji ładowania. Tam również dostępny jest formularz konsultacyjny za pomocą którego należy zgłaszać swoje uwagi. Według miasta lokalizacja poszczególnych stacji została przeanalizowana i wytypowana tak, by dostosować się do potrzeb właścicieli samochodów elektrycznych.

Planowo do końca roku w Szczecinie ma powstać 185 stacji ładowań samochodów elektrycznych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w sumie na terenie miasta będzie ich 210.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE