Szczecin: Pogoda w Sylwestra i Nowy Rok. Może trochę popadać, ale będzie ciepło

2022-12-30 12:18
Pogoda
Autor: Paula Dąbrowska

Kończymy 2022 rok z przytupem? Nie będzie śniegu (ku smutkowi wielu osób), trochę popada, ale z co z temperaturami?

Szczecin i region: prognoza pogody

Z Patrykiem Chamerskim, Łowcą Burz (Zachodniopomorscy Łowcy Burz) rozmawiała Paula Dąbrowska.

Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, ale Sylwester, jak i Nowy Rok będą istnie marcowe niż styczniowe. To za sprawą bardzo wysokich temperatur, które nas czekają.

Pogoda w Sylwestra w Szczecinie i regionie: co nas czeka?

Dzień Sylwestrowy od rana będzie ponury i deszczowy. W południe nastąpi chwila przerwy od deszczu, ale kilka godzin później ponownie pojawią się przelotne opady, które utrzymają się do godzin późno wieczornych. Im bliżej wieczora, tym cieplej. Średnia temperatura w naszym województwie wyniesie uwaga.. 13-15°C ! To nie żarty. Tak ciepłego zakończenia grudnia nie było od wielu lat. Wiatr powieje umiarkowanie z kierunku południowo zachodniego. Nad morzem możliwe porywy do 50-65km/h. Ciśnienie na poziomie 1007 hPa.

Pogoda w Noc Sylwestrową w Szczecinie i okolicach. Będzie ciepło?

Noc Sylwestrowa połączona z rozpoczęciem Nowego Roku również wygląda bardzo obiecująco ! O północy prawdopodobnie nigdzie padać nie powinno, oprócz Wybrzeża. Tam możliwe są słabe i przelotne opady deszczu lub mżawki. Od 12°C na południowym wschodzie województwa do 13-14°C w Szczecinie. Wiatr umiarkowany, południowo zachodni. Nad morzem silniejszy do 50-65km/h.

Pogoda na Nowy Rok. Szczecin i region czekają na ciepło czy śnieg?

Nowy Rok zapowiada się ciepło i dość przyjemnie. Popadać może w północnej części województwa. Od 10°C na Wybrzeżu do 13-14°C w Myśliborzu. Zza głębokiego zachmurzenia wyjrzy także słońce. Wiatr będzie umiarkowany a nad morzem silny i porywisty (50-65km/h). Powieje z kierunku południowo zachodniego. Ciśnienie wyniesie 1013hPa, więc jest ono idealne dla naszego organizmu. Aby ten rok był lepszy niż poprzedni! Szczęśliwego Nowego Roku!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE