CH Ster

i

Autor: Pomorze Zachodnie

z życia miasta

STER NA STYL w Szczecinie. Modowo-kosmetyczny event w CH Ster. Co o nim wiemy?

2024-02-27 14:22

Dzień Kobiet w Szczecinie możesz spędzić stylowo! CH Ster przygotowało specjalne atrakcje na marcowy weekend. Zadowolą nie tylko w kwestii ubrań, ale i kosmetyków. Co wiemy o akcji "STER NA STYL"?

CH Styl zaprasza na Dzień Kobiet! STER NA STYL już w marcu

Event odbędzie się piątek 8 marca, godz. 15-20 i sobotę 9 marca, godz. 12-17.

Prowadząca, konferansjerka, która będzie prowadzać warsztaty tematyczne, przeprowadzać rozmowy i wykłady związane z tematyką spotkania oraz uczestniczyć w innych aktywnościach eventu.

Przez cały czas trwania eventu uczestniczki będą miały możliwość skorzystania z porad stylistki– jak dobrać nowe elementy garderoby do dotychczasowych stylizacji, jak odświeżyć garderobę.

Zaproszono też lokalnych projektantów mody, którzy pokażą swoje kolekcje. Inni będą za to opowiadać o najnowszych trendach w modzie.

Podczas spotkania odbywać się będą aktywności takie jak konkursy, quizy, zabawy – interaktywne elementy spotkania z publicznością, w których do wygrania będą tematyczne upominki.

Dodatkowo w dniach 1, 4, i 5 marca na parkingu CH STERU stanie mammobus.

  • 1 marca: 8:30-14:30
  • 4 marca: 10-17:30
  • 5 marca: 10-17:30

Na Facebooku Centrum Handlowe STER  pojawi się też konkurs, w którym będzie można wygrać 5 metamorfoz. Więcej szczegółów na CH Ster.

Fryzury damskie 2020 dla półdługich włosów. REWELACJA. To jest MODNE

Warszawska moda w PRL - tak wyglądali mieszkańcy stolicy