Sprawdź prognozę pogody dla Szczecina na środę 22.06.

2022-06-22 5:57
pogoda Szczecin
Autor: Paweł Czyżewski

Dziś bez problemu dostrzeżemy, że wakacje rozpoczną się za 5 dni i że wczoraj rozpoczęło się lato. Pogoda będzie nas aż zachęcała do tego, żeby wyjść z domu, skorzystać z miejskich kąpielisk czy odbyć słoneczną kąpiel. Warunki do tego będą wręcz doskonałe.

Nawet 28 stopni Celsjusza pokażą dziś w najcieplejszym momencie dnia termometry w Szczecinie. Warto pamiętać jednak o tym, że są to prognozowane wartości w cieniu. Na niebie dominowało będzie słońce, które podwyższy odczuwalną temperaturę. Chmury, nawet jeżeli pojedynczo nadpłyną nad nasze miasto, to nie będą źródłem opadów deszczu. Dziś warto więc pamiętać o nakryciu głowy, butelce wody i okularach przeciwsłonecznych. 

Ciśnienie będzie stabilne i umiarkowane, więc kawa na pewno nie będzie dziś niezbędna do pobudzenia. Z każdym dniem w Szczecinie będzie coraz cieplej, a pod koniec tygodnia czekają nas wręcz tropikalne upały. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE