Sobotnie popołudnie patrol ESKA Summer City spędził w Bel Mare Resort

2022-07-04 16:56

Wejście w akcję ESKA Summer City musimy zaliczyć do naprawdę udanych. Międzyzdroje ugościły nas iście po królewsku, a to wszystko dzięki Wam! Wasze uśmiechy, chęci do wspólnej zabawy i duch rywalizacji w czasie naszych konkursów sprawiły, że my również bawiliśmy się wyśmienicie.

W czasie akcji pojawiliśmy się w dwóch miejscach. Najpierw korzystaliście z naszej pomarańczowej strefy w Bel Mare Resort, gdzie aktywnie braliście udział w konkursach, oczywiście w rytmie hitów znanych z Radia ESKA i w towarzystwie pięknej pogody. Nie zabrakło sportowych maszyn od Kamena Rally Team. Potem przenieśliśmy się na plaże, gdzie obok strefy chilloutu Bel Mare ustawiliśmy także swoją. Tu rozegraliśmy między innymi konkurs rzutów karnych, a mnóstwo frajdy sprawiły Wam wyścigi w workach po piasku. W Wasze ręce za udział oczywiście trafiły najlepsze Eskowe gadżety!

Pamiętajcie, by śledzić naszego Facebooka ESKA Szczecin News, tam znajdziecie więcej informacji o akcji ESKA Summer City.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE