sklep

i

Autor: Eryk Stawinski/REPORTER

handel

Sklepy otwarte w majówkę 2024. Jak pracuje Lidl, Biedronka i Auchan 2 maja?

2024-04-22 10:29

Majówka 2024 w tym roku będzie niezwykle długa. 1 maja wypada w środę - przy rozplanowaniu urlopu, niektórzy zaczną go już pod koniec kwietnia. A jak będą pracowały sklepy w majówkę 2024? Czy Biedronka będzie normalnie otwarta w majówkę? Jak będzie pracował Lidl 2 maja 2024?

Sklepy otwarte 1 maja

1 maja jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Tego dnia sklepy są zamknięte. Wyjątkiem będą zapewne Żabki, ponieważ tam wszystko zależy od franczyzobiorcy. Powinny być wywieszone kartki na drzwiach z godzinami otwarcia, również takie dane znajdą się w aplikacji sklepu.

Sklepy otwarte 2 maja

2 maja sklepy pracują normalnie. Mogą być jedynie wydłużone godziny pracy, jednak na razie nie podano, które markety będą pracować dłużej. Materiał będzie aktualizowany

Sklepy otwarte 3 maja

3 maja jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Tego dnia sklepy są zamknięte. Wyjątkiem będą zapewne Żabki, ponieważ tam wszystko zależy od franczyzobiorcy. Powinny być wywieszone kartki na drzwiach z godzinami otwarcia, również takie dane znajdą się w aplikacji sklepu.

Tańszy jest Lidl czy Biedronka? Klienci są w szoku, mówią tylko o jednym

Sklepy otwarte 4 maja

4 maja to sobota i normalny dzień handlowy. Większe sklepy powinny tego dnia pracować zgodnie z godzinami pracy w sobotę.

Sklepy otwarte 5 maja

5 maja wypada w niedzielę, jednak nie jest to niedziela handlowa. Żabki tego dnia mogą pracować zgodnie z ustaleniami poszczególnych franczyzobiorców. W niektórych miastach otwarte też są:

  • Lewiatan,
  • Intermarche.