Skandal

i

Autor: Pixabay

Skandal w Barlinku. Wyciekły nagie zdjęcia zrobione w OSP! Jest komentarz strażaków

2023-03-06 8:34

Jakiekolwiek roznegliżowane zdjęcia wywołują niemałe kontrowersje. Ale w miejscu, które służy do pomocy i ratowania ludziom? Do takiego skandalu doszło w Barlinku, w województwie zachodniopomorskim. Co ciekawe, mało kto wiedział o takim zdarzeniu, dopóki nie napisało OSP.

Nagie zdjęcia z OSP Barlinek. Obiegły one Internet

Doszło do niemałego skandalu w małym miasteczku na południu województwa zachodniopomorskiego.

- Na pewno nie pomagają one barlineckiej straży pożarnej, ponieważ ktoś przypadkowo nie dostałby się do remizy. Remiza nie służy do takich rzeczy! Powinny zostać wyciągnięte konsekwencje wobec winnej osoby – skomentował oburzony mieszkaniec Barlinka.

OSP w Barlinku odniosło się do sytuacji.

- Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oświadcza, że incydent w ostatnim czasie związany z niestosownymi zdjęciami wykonanymi w remizie naszej jednostki miał miejsce bez zgody i wiedzy członków OSP Barlinek. W związku z tym, sprawa w celu wyjaśnienia została zgłoszona na policję. Jako strażacy gotowi nieść pomoc ludziom i ratować ich życie jesteśmy poruszeni, że ktoś dopuścił się tak niestosownych czynów w naszym imieniu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie będą utożsamiać naszych druhów z tą sprawą – skomentowało OSP.

Co ciekawe, wielu mieszkańców na grupach zaznacza, że nie wiedzieli o sprawie, dopóki oświadczenia nie napisało OSP. Wtedy też nagle wyciekły zdjęcia...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE