Oliwia Augustyn

i

Autor: Facebook Hell's Kitchen

Rusza Hell's Kitchen. Utalentowana stargardzianka powalczy o wygraną

2023-02-25 15:43

Hell’s Kitchen to kultowe show nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Kucharze walczą tam pod okiem znanego szefa kuchni o główną wygraną. Obecnie polską edycją show „rządzi” Mateusz Gessler. Jak się okazało, młoda stargardzianka będzie miała okazję powalczyć o wygraną.

Hell’s Kitchen Polska. Oliwia Augustyn z szansą na zwycięstwo

Od kilku dni Polsat ogłasza uczestników ich kulinarnego show, Hell’s Kitchen. Będzie brała w nim udział młoda stargardzianka, Oliwia Augustyn. Show startuje 1 marca. A co wiemy o Oliwii?

Jak zaznaczyła w wywiadzie, jest wielką fanką tego reality show. Mimo ukończenia technikum gastronomicznego nie ma dużego doświadczenia pracy w kuchni.

- Zawsze jak oglądałam program, to mówiłam, że muszę się tam dostać. Bardzo mnie to jarało od zawsze i sama chciałam sprawdzić, jak tutaj jest - mówi Oliwia w wywiadzie dla Polsatu.

Obecnie zajmuje się swoim małym synkiem, wcześniej uwielbiała gotować w domowym zaciszu. A zgłosiła się do programu, bo chce się jak najwięcej nauczyć, zdobyć doświadczenie oraz świadomość tego, jak wygląda praca w prawdziwej kuchni.

Sama zaznacza, że jest bardzo wrażliwa, uczuciowa oraz empatyczna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE