Żeby zalogować się do serwisu nie potrzeba loginu i hasła

i

Autor: pexels Żeby zalogować się do serwisu nie potrzeba loginu i hasła

Praca zdalna TYLKO dla zaszczepionych. "Chronimy tych odpowiedzialnych"

2021-11-22 10:54

Nie szczepisz się to zostań w biurze! - takie rozwiązanie wprowadza Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Oznacza to, że osoby, które zaszczepiły się przeciwko COVID-19 mogą pracować zdalnie. Pozostali muszą przychodzić do biura. - Chronimy odpowiedzialnych - komentuje Geblewicz.

Praca zdalna TYLKO dla zaszczepionych. "Chronimy tych odpowiedzialnych"

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 urzędnicy ze Szczecina mogą iść na home office, ale tylko pod warunkiem, że są zaszczepieni.

Chronimy tych odpowiedzialnych. Od 22 listopada będziemy umożliwiali pracę zdalną tym wszystkim osobom, które już się zaszczepiły, ale obawiają się tego, że mogą zostać zarażone przez osoby niezaszczepione. Chcemy im umożliwić pogłębioną ochronę zarówno ich życia jak i ich rodzin. Będą mogli składać wnioski o pracę zdalną - będziemy te wnioski respektować - mówi zachodniopomorski marszałek, Olgierd Geblewicz.

Ci, którzy bez przeciwwskazań po prostu nie chcą się szczepić, będą musieli pracować w biurze, bo żeby z home office skorzystać, trzeba będzie pokazać certyfikat szczepień.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Jak nie zwariować w święta?