Straż pożarna

i

Autor: arembowski/pixabay/cc0 Na miejscu wybuchu pracują strażacy

straż pożarna

Pożar na ul. Strzałkowskiej w Szczecinie. Strażacy wynieśli mężczyznę z płonącego mieszkania

2023-03-30 9:36

Do pożaru doszło w środę, 29 marca, około godziny 19:30. W jednym z mieszkań w domu wielorodzinnym na ulicy Strzałkowskiej w Szczecinie wybuchł pożar. Ogniem zagrożony był jeden mężczyzna, którego z mieszkania ewakuowali strażacy. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

Pożar na ulicy Strzałkowskiego w Szczecinie

Około godziny 19:30 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie przyjęła zgłoszenie o pożarze w jednym z domów wielorodzinnych na ulicy Strzałkowskiej. Ogień miał pojawić się na parterze budynku. Na miejsce zadysponowano cztery oddziały straży pożarnej. Z płonącego mieszkania ewakuowano jednego mężczyznę. Informację o poszkodowanym potwierdził Rzecznik Prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Szczecinie asp. Przemysław Majer. Dzięki sprawnej akcji strażaków nie trzeba było ewakuować mieszkańców domu wielorodzinnego. Na razie przyczyny wybuchu pożaru nie są znane. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE