Powrót do lat 80-tych. Przed nami koncertowa niedziela w Świnoujściu

2022-08-19 14:43
Age Connect
Autor: Materiały oranizatora

Już 21 sierpnia na Promenadzie Scena Muszla w Świnoujściu odbędzie się koncert zespołu Age Connect. Start o godzinie 19. To przede wszystkim propozycja dla miłośników utworów z lat 80-tych.

AGE CONNECT to niemiecki zespół popowy lat 80. Po 30 latach Peter Surray rozpoczyna swój come back. W 2021 roku wraz z Tomkiem Łabanowskim, polskim aranżerem, producentem zawodowym gitarzystą, rozpoczęli nowy rozdział w działalności zespołu. Wokalistką zespołu została żona Pete'ra - Agata. Ich pierwsza piosenka Cause we are Young (2021) dołączyła do portali muzycznych na całym świecie. W nowym składzie: Sylwia Wysocka (wokal), Tomek Łabanowski (gitary), Ansgar Gusinde (klawisze) i Peter Surray (perkusja, teksty) zespół produkuje kolejne hity, które zostaną zaprezentowane światu w 2022 roku! Wstęp na koncert jest bezpłatny.

5 kg heroiny na Lotnisku Chopina. Celnicy znaleźli narkotyki w walizce 81-latki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE