Połączenie medycznego kunsztu z golfem [GALERIA]

2023-06-10 21:55

Na polach golfowych Amber Baltic i Binowo Park rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Lekarzy w Golfa 2023. W ciągu dwóch dni na polach w naszym regionie pojawiło się blisko 50 osób, które zamieniły białe fartuchy na kije golfowe.

ŚWIETNE WARUNKI I ZWYCIĘZCY

Zawodnikom dopisała przede wszystkim dobra pogoda, dzięki niej gra była czystą przyjemnością i pozwoliła ona na osiąganie bardzo dobrych wyników. Mistrzynią Polski Lekarzy została Barbara Moręgiel-Naprawa, a wśród Panów najlepszy okazał się Dariusz Dymecki. W rywalizacji Izb Lekarskich zwyciężyła Dolnośląska Izba Lekarska we Wrocławiu, przed Okręgową Izbą Lekarską w Szczecinie i Okręgową Izbą Lekarską w Gdańsku.

MIEJSCE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Binowo Park Golf Club posiada doskonałą przestrzeń do tego, żeby zacząć swoją przygodę z golfem. Nie inaczej było w ten weekend, podczas turnieju odbyła się również Akademia Golfa dla lekarzy zrzeszonych w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Szczecinie. Adepci golfa, którzy zdecydowali się na lekcję z profesjonalnym trenerem, mieli także okazję, żeby spróbować swoich sił w turnieju dla początkujących.

Sprawdźcie stronę Binowo Park Golf Club oraz ich Facebooka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE