piłka nożna

Pogoń Szczecin w kolejnej rundzie Ligi Konferencji. Zobacz na zdjęciach, jak podczas meczu bawili się kibice Portowców!

2023-08-04 14:39

To był niesamowity i pełny emocji mecz. Duma Pomorza już w pierwszym meczu pokazali rywalom, że są zdecydowanie lepsi. W Szczecinie jednak mecz okazał się wyrównany, choć to ostatecznie Pogoń Szczecin może cieszyć się do awansu kolejnej rundy Ligi Konferencji. A jak bawili się kibice? Poszukajcie się na zdjęciach!

Pogoń Szczecin - FC Linfield. Dwumecz bez większej historii

O ile w pierwszym meczu, wyjazdowym, Portowcy rozgromili Linfield 5:2, tak już prosto nie było w Szczecinie. Początek meczu był bardzo zwyczajny, jednak w 16. minucie to Pogoń straciła bramkę. W drugiej połowie nie było większych zmian, ale Portowcy chcieli dalej walczyć. W 48. minucie padła bramka na 1:1. Dosłownie minutę później było już 1:2 dla Irlandczyków. Pogoń zaczęła walczyć i wyrównała w 56. minucie. Jednak zawodnicy szczecińskiej drużyny mieli ogromne ambicje i chęć wygrania na swoim boisku. W 75. minucie Vahan Bichachkyan strzelił bramkę na 3:2.

Kibice pokazali, że na nich zawsze można liczyć. Zobaczcie galerię zdjęć z fanami Portowców. Może znajdziesz znajomych na zdjęciach?

SEKRETY piłkarzy [GROSICKI, LEWANDOWSKI, SZCZĘSNY] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #30

Pogoń Szczecin - KAA Gent. To będzie trudny przeciwnik

Belgowie zdecydowanie nie będą prostym przeciwnikiem. 10 sierpnia rozegra się pomiędzy drużynami pierwszy mecz. Drugi zaplanowano już na 17 sierpnia. A co wiemy o belgijskiej drużynie? To 5. zespół ich ligi, choć historię mają piękną i bogatą. W 2021 roku KAA Gent pokonało w pucharach Raków Częstochowa.