Pod okiem eksperta zmierzą się z emocjami swoich pociech

2022-10-26 14:54
Dziecko odsuwa miskę z jedzeniem
Autor: Getty images Znowu nic nie zjadło w przedszkolu. Jak radzić sobie z niejadkiem w czasie adaptacji w placówce

Szczecińskie Stowarzyszenie "Zawsze z nadzieją" zaprasza na bezpłatne warsztaty dla rodziców. Spotkanie poprowadzi terapeuta rodzinny - Małgorzata Keck.

Za nami pierwsza edycja warsztatów doskonalących umiejętności wychowawcze. We wrześniu to rodzice nastolatków dowiedzieli się między innymi jak przebrnąć przez trudny okres dojrzewania swoich pociech, na co zwrócić uwagę i jak reagować gdy wciąż słyszy się odmowę.

Już jutro kolejna okazja do skorzystania z warsztatów skierowana do rodziców dzieci w wieku od 6 do 10 roku życia.

- Warsztaty tak naprawdę są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy chcieliby wiedzieć jak postępować z dzieckiem w sytuacjach trudnych. Różne niefajne sytuacje po prostu się przydarzają, no i co robić wtedy? Obiecywać dziecku prezent, żeby przestało płakać i się uspokoiło czy też być naprawdę konsekwentnym i rozmawiać z dzieckiem? W takim razie jak rozmawiać z dzieckiem; czy rozmawiać z nim dziecinnie czy już bardziej traktować go jako równorzędnego partnera do rozmowy? Na warsztatach można poznać odpowiedzi między innymi na takie pytania - wyjaśnia Aleksandra Białek-Kuczys, ze Stowarzyszenia "Zawsze z nadzieją".

Start o godzinie 17:30. Kolejne zajęcia odbędą się za miesiąc. Szczegółów szukajcie TUTAJ

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE