Po ulewach czas na sprzątanie

2022-07-04 15:01
Estakada Pomorska
Autor: Google Street View

To po piątkowych ulewach, które przeszły nad Szczecinem. Przez najbliższe dwa dni na Estakadzie Pomorskiej będą prowadzone prace porządkowe.

Przejazd będzie możliwy, jednak wykonawca będzie tymczasowo zamykał po jednym pasie ruchu. Zmiany będą wprowadzane dynamicznie.

Dodatkowo wciąż trwają prace przy południowej jezdni wspomagającej ze zjazdem z Estakady Pomorskiej. To oznacza zamknięcie zewnętrznego pasa przy ulicy Gdańskiej. Najważniejszą częścią prac w tym rejonie jest przebudowa starego wiaduktu tramwajowo-drogowego. Na zakończenie jeszcze trochę poczekamy. Finalnie przebudowane zostaną obie jezdnie ul. Gdańskiej oraz przejazdy pod Estakadą. Pojawią się także nowe chodniki oraz ścieżki rowerowe.

Kierowcy póki co muszą uzbroić się w cierpliwość i zachować szczególną ostrożność w związku z tymczasowymi utrudnieniami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE