Patrol Eska Summer City świętował razem z Wami Dni Maszewa

2022-08-08 13:13

Piękna pogoda, 744 urodziny i ogromny tort. Do tego animacje dla całych rodzin. W sobotę nasza pomarańczowa ekipa bawiła się z Wami na Dniach Maszewa.

To był naprawdę weekend pełen atrakcji. Nie zabrakło ich także w Maszewie, gdzie na mieszkańców z okazji 744 urodzin miasta czekały strefy gastronomiczne, dmuchańce oraz koncerty. Ekipa ESKA Summer City specjalnie dla Was przygotowała strefę chilloutu, w której chętnie odpoczywaliście. Razem z Wami wzięliśmy udział w zawodach przeciągania liny. Chwilę po słodkim poczęstunku, wspólnie spaliliśmy parę kalorii podczas naszej tanecznej rozgrzewki. Do uczestników trafiły oczywiście nasze najlepsze eskowe gadżety. Najmłodsi zmierzyli się w konkursie skoków w worku, a starsi chętnie uczestniczyli w konkursie siłowym. Rywalizacja była naprawdę zacięta. Tuż przed koncertami spotkaliśmy się z Wami pod sceną, aby wspólnie rozgrzać gardła i bioderka przed muzyczną fiestą.

Szukajcie naszej pozytywnie zakręconej ekipy na ESKA Szczecin News. Dzięki temu na bieżąco będziecie mogli śledzić, gdzie pojawi się pomarańczowy patrol.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE