Portowcy powalczą o kolejne ligowe punkty. Gdzie oglądać mecz?

Autor: pixel2013/CC0/pixabay.com

Ostatni test-mecz Portowców zdany „śpiewająco”

2020-02-03 11:44

Pogoń Szczecin pokonała 3 do 0 pierwszoligową Wartę Poznań. Był to generalny sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. Już w 5 minucie wynik meczu otworzył David Stec po bardzo dobrym podaniu Nunesa. Kwadrans później, okazje na podwyższenie prowadzenia zmarnował Frączczak. Niestety, napastnik Pogoni musiał zejść z boiska już w 37 minucie z powodu kontuzji. W drugiej części spotkania kibice zobaczyli jeszcze dwa gole. Golkipera Warty w 79 minucie pokonał Soufian Benyamina. Portowcy poszli za ciosem i to się opłaciło. Chwile przed zakończeniem spotkania, wynik meczu ustalił strzałem z ostrego konta Santeri Hostikka

Już w niedziele, Pogoń Szczecin zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Płock. Sportowe emocje rozpoczną się punktualnie o godzinie 12:30.