Od dziś na szczecińskich Płatnych Parkingach Niestrzeżonych musimy kupić bilecik

2022-09-29 13:02
spp Szczecin
Autor: Paweł Czyżewski

Nowelizacja uchwały o PPN-ach wchodzi od dziś w życie po tym jak Naczelny Sąd Administracyjny podważył poprzednie zapisy. W związku z tym kierowcy ze Szczecina znów muszą opłacić postój na parkingach przy ul. Czarnieckiego, Ogińskiego, Szymanowskiego oraz pod Trasą Zamkową.

Kontrolerzy - we wspomnianych rejonach - wracają po przerwie, która trwała od 4 sierpnia. Bardzo istotną zmianą którą odczują kierowcy, jest to, że od dziś nie trzeba wsadzać opłaconego biletu za szybę swojego samochodu. Poza tym osoby, na które została nałożona opłata dodatkowa, a więc popularny mandat, będą miały 7 dni na opłacenie lub odwołanie się od takiej decyzji. Przypomnijmy koszt postoju na PPN Trasa Zamkowa i Czarnieckiego wynosi 50 groszy za pierwsze i każde kolejne 15 minut, natomiast na parkingach przy Szymanowskiego oraz Ogińskiego opłata jest wyższa i wynosi złotówkę za każdy kwadrans.

Kierowcy muszą opłacić postój na płatnych parkingach niestrzeżonych w Szczecinie w dni robocze od 8 do 17.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE