KILKADZIESIĄT JELENI szło w stronę fotografa. Spektakularne nagranie podbija sieć!

2022-01-19 13:54
KILKADZIESIĄT JELENI szło w stronę fotografa. Spektakularne nagranie podbija sieć!
Autor: Facebook: Sławomir Skukowski Photography - https://www.facebook.com/skukowski.photography/videos/643757610384490/ KILKADZIESIĄT JELENI szło w stronę fotografa. Spektakularne nagranie podbija sieć!

Na taki widok natrafić mogą tylko szczęściarze! Ogromna chmara przepięknych jeleni spacerowała w okolicach Trzebiatowa w województwie zachodniopomorskim. Niesamowite spotkanie udało się uwiecznić na krótkim nagraniu Sławomirowi Skukowskiemu. Obejrzeć je możecie w materiale poniżej.

To wyjątkowe nagranie opublikowane zostało we wtorek (18 stycznia) na fanpage’u Sławomir Skukowski Photography. Widać na nim kilkadziesiąt okazałych jeleni – byków oraz łani – spacerujących przy leśnych terenach w okolicach Trzebiatowa w powiecie gryfickim w województwie zachodniopomorskim. – Niesamowity widok duża chmara jeleni idzie prosto w moją stronę – napisał autor nagrania.

Zachwytu nie kryją również internauci. Pod postem pojawiło się tysiące lajków, udostępnień oraz komentarzy:

Mając taki widok można zapomnieć choć na chwilę o wszystkim, co brzydkie, głupie i złe.

Ależ ja panu zazdroszczę!

Ale jest ich sporo, ale byczki widać młode się połączyły z łaniami super spotkanie

Chciałabym kiedyś taki widok mieć przed oczami, coś niesamowitego, pięknego.

Tak dużej chmary jeszcze nie widziałam. Fantastyczny widok. Pospolite ruszenie..

Super Raport 19.01 (Goście: Bolesław Piecha - PiS oraz gen. Mirosław Różański) Sedno Sprawy: Jarosław Krajewski

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE