Roch Krzyżański

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise. Roch Krzyżański w związku z uczestniczką Hotelu Paradise 3? Internauci sądzą, że to ustawka!

2024-01-10 15:44

Choć za nami 7. edycja Hotelu Paradise, internauci dalej zaciekle śledzą związki uczestników. Szczególnie głośno jest o relacji Kornelii Rajnerowicz i Jacka Kani. Jednak wiele osób śledzi też losy Rocha Krzyżańskiego czy Łucji Janik. Jak się okazuje, ten pierwszy uczestnik ma pewien sekret.

Hotel Paradise 7. Roch Krzyżański to jeden z najmniej lubianych uczestników w historii?

Na samym początku warto powiedzieć, dlaczego Roch ma aż taką popularność wśród internautów. Wiele osób na samym początku było fanami mężczyzny. Niektórzy wręcz regularnie pisali komentarze, jaki to idealny mężczyzna.

- Początkowo bardzo go hotkowałam. Mówiłam, że to mój idealny mężczyzna, bo miły, kochany, wyrozumiały. Później zmieniłam zdanie - powiedziała dla eska.pl Ania.

I tak miało wielu internautów. W przeciągu kilku odcinków Roch stał się z najbardziej do najmniej lubianego uczestnika. A wszystko przez sprawę nękania Łucji Janik. Później też wyszło, że brat Rocha Krzyżańskiego pracuje w TVN.

Mężczyzna dotarł do odcinka finałowego. Jedna koledzy zdecydowali, że to Jacek z Kornelią staną na Ścieżce Lojalności, a nie Roch z Justyną.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise. Roch Krzyżański spotyka się z Luizą Benzouaoua?

Już od września 2023 fani zauważyli, że uczestniczka Hotelu Paradise 3 oraz All Stars, Luiza Benzouaoua często reagowała na posty Rocha Krzyżańskiego. Często broniła mężczyzny nawet na swoich instastories, co on często u siebie reudostępniał. Jednak chwilę po emisji odcinka finałowego, jeden z internautów zauważył spacerujących po Warszawie Rocha i Luizę. Później widziano też ich w Krakowie. Ostatnio mężczyzna zamieścił zdjęcie, komentując

- A to wszystko dzięki niej. Ostatnie moje miesiące były niezwykle wyjątkowe. Wiele nauki, dziesiątki większych i mniejszych podróży, jak i nadzwyczajnie dużo pozytywnych i zwariowanych relacji - napisał Roch.

Internauci od razu połączyli kropki, ubranie i stwierdzili, że to Luiza Benzouaoua.

Inni jednak zaczęli się zastanawiać, czy to prawdziwa relacja, czy jednak ustawka.

- Luiza już w trakcie programu bardzo broniła Rocha. Nie zdziwi mnie, jak to ustawka pod wyświetlenia. Oboje mieli średnie wizerunki po swoich edycjach, ale Luiza trochę zyskała po All Stars. Taka relacja przyniesie korzyść Rochowi. Jeżeli prawdziwa relacja, to nie wiem jak skomentować - powiedziała dla eska.pl Magda.

Najpiękniejsze uczestniczki "Hotel Paradise". Nad ich urodą rozpływali się mieszkańcy willi i męska część widzów