Hale sportowe w Szczecinie znowu otwarte [AUDIO]

2020-05-19 10:18 Michał Zaręba
Netto Arena
Autor: Grzegorz Kluczyński

Po ponad dwóch miesiącach przerwy treningi i zajęcia ponownie mogą odbywać się w zadaszonych obiektach sportowych na terenie Szczecina. Więcej osób może też korzystać z kompleksów na świeżym powietrzu.

Netto Arena, Hala Miejska przy Twardowskiego, Młodzieżowe Centrum Sportu i Rekreacji oraz hale sportowe na SDS, Torze Kolarskim i Stadionie Lekkoatletycznym wznowiły działalność. Wszędzie wprowadzono limity dotyczące liczby osób korzystających z danego obiektu. Użytkowników obowiązują również zasady bezpieczeństwa, czyli: zachowanie dystansu społecznego,  weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt), brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC), dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie, obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt.

Ponadto zgodnie z wytycznymi rządu od 18 maja br. na stadionach, boiskach, torach czy orlikach może przebywać maksymalnie 14 osób (+ 2 trenerów), a na otwartych pełnowymiarowych boiskach piłkarskich 22 osoby (+ 4 trenerów).

Posłuchaj co Dariusz Sadowski ze szczecińskiego magistratu powiedział o otwarciu hal sportowych w Szczecinie:
COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.