pogoda Szczecin

i

Autor: 165106/Pixabay.com

Dziś temperatura w Szczecinie nie przekroczy zera [PROGNOZA POGODY]

2021-12-07 5:25

Od rana do samego wieczora mieszkańcom naszego rana będą towarzyszyły przymrozki. Choć chmur nie zabraknie, to nie spodziewamy się dziś, ani opadów deszczu, ani śniegu. Pogoda raczej pozytywnie powinna na nas wpływać.

Co ważne, temperatury, jakie będziemy dziś odczuwać będą wahały się w okolicach nawet -9 stopni Celsjusza. Warto o tym pamiętać wybierając ubiór podczas wychodzenia z domu. 

Ważna i dobra informacja, szczególnie dla szczecińskich kierowców, jest taka, że z nieba nie poleci dziś śnieg czy deszcz. Nie oznacza to jednak, że nie będzie ślisko. Zwłaszcza o poranku warto zachować szczególną ostrożność, bo na jezdni utrzymuje się gołoledź. 

Ciśnienie przez cały dzień będzie się dziś znajdowało na umiarkowanym poziomie, a pogoda raczej pozytywnie powinna wpływać na nasz stan. Kawa przyda się więc bardziej do ogrzania niż pobudzenia. 

Choinka miejska rozświetliła plac przed szczecińskim magistratem

"Ale urwał!" - co wiesz o hicie Internetu ze Szczecina?

Pytanie 1 z 7
Dokończ wypowiedź: "Ale urwał! Ale to było..."
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE