Elon Musk i Tesla

i

Autor: Canva/Wikipedia Commons

biznes

Czy Elon Musk przyjedzie do Polski? Tesla ruszy z rekrutacją w Szczecinie!

2023-09-28 13:01

Elon Musk to znana persona nie tylko ze stworzenia Tesli, ale też i zakupu Twittera (obecnie X). Jak się okazuje, jedna z jego fabryk w Berlinie poszukuje pracowników. I planuje zachęcić szczecinian do pracy w Tesli. Kiedy będzie można spotkać organizatorów?

Tesla poszukuje pracowników. Próbuje znaleźć ich w Szczecinie

Patrząc na dochody Elona Muska, można powiedzieć, że potrafi zarządzać swoim majątkiem. Z powodzeniem prowadzi Teslę, a jego Starlinki podbijają świat. Zbudował też fabryki na całym świecie, w tym niedaleko polskiej granicy – pod Berlinem.

Obecnie w fabryce Tesli w Niemczech pracuje ponad 11 tysięcy osób, w tym wielu Polaków. Dojazd samochodem z miast przygranicznych nie jest tak męczący. Firma postanowiła się dalej rozwijać i planuje rekrutację w Szczecinie. Przedstawiciele Tesli pojawią się 25 października na targach pracy w Netto Arena w Szczecinie. Jednak czy przyjedzie tam Elon Musk? Zazwyczaj miliarder nie lata na zwykłe rekrutacje firmowe i siedzi w swoim biurze w Stanach Zjednoczonych. Jednak Elon Musk słynie ze swojej nieobliczalności. Nie ma nigdy 100% pewności, że czegoś nie zrobi.

Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?

Ile można zarobić w Tesli pod Berlinem?

Oferty pracy są jednakowo dla:

  • pracowników magazynu i produkcji,
  • techników,
  • inżynierów.

Oferty można już sprawdzić na www.tesla.com. Będzie można też porozmawiać z przedstawicielami firmy podczas targów pracy w Netto Arena w Szczecinie 25 października w godzinach 10-16.

A jakie są zarobki w Tesli pod Berlinem. Roczne zarobki brutto zaczynają się od 34 tysięcy euro rocznie (157631,78 zł), a kończą na nawet 75 tysiącach euro rocznie (347717,16 zł). Daje to przedział pensji od nawet 10 000 zł miesięcznie do 28 tysięcy zł miesięcznie. Są to kwoty brutto i pochodzą ze strony www.kununu.com

Warto zaznaczyć, że oferty pracy są na cały etat.

Najbogatsi ludzie na świecie. Elon Musk na podium!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE