Świat

Amerykanka wyszła za arabskiego milionera. Teraz chwali się życiem w Dubaju

2024-04-24 15:42

Często słyszy się o kobietach, które wyszły za bogatych Arabów. Gwiazda Instagrama Linda Andrade z Kalifornii przebija je wszystkie! Kobieta wyszła za milionera z Dubaju, a swoim stylem życia chwali się za pomocą social mediów. Zobaczcie, jak wygląda życie prawdziwej arabskiej księżniczki.

Żona milionera z Dubaju 

Linda Andrade wyszła za Araba w wieku zaledwie 19-lat. Jej mąż twierdzi, że miesięcznie zarabia 150 tysięcy dolarów, a większość jego przychodów pochodzi z handlu nieruchomościami oraz inwestycji w kryptowaluty. Linda znana jest ze swojego luksusowego trybu życia... za które nie musi płacić. Kobieta jest dumna z tego, że została milionerką nie posiadając wykształcenia:

- Milionerzy bez dyplomu są lepsi od wykształconych bogaczy - mówi w jednym z nagrań 

Linda na swoim TikToku zebrała już prawie milion obserwujących. W opublikowanych przez nią nagraniach możemy zobaczyć m.in. romantyczne randki pary w najwyższym wieżowcu świta Burj Khalifa, czy ich wyprawy do arabskich safari. Niewątpliwie duża część jej obserwujących marzy o takim życiu! 

- Potrzebuję Araba, który zabierze mnie do Dubaju! - czytamy w jednym z komentarzy

Arabska żona urodzi dziecko 

24-latka poinformowała ostatnio cały świat o swojej ciąży. Linda chwali się w filmikach, że jej ciążowa dieta składa się głównie z kawioru i bardzo drogiej wołowiny wagyu. Jak się okazuje, arabski milioner jest zachwycony ciążą kobiety i wydaje dużo pieniędzy, aby zadowolić przyszła matkę:

- Mój arabski mąż w końcu mnie zapłodnił. Najlepszą częścią ciąży są oczywiście zakupy! Szukałam wózka od Dior lub Fendi (...) Podczas zakupów zobaczyłam ten piękny kocyk od Fendi za 26 tysięcy dolarów z prawdziwego futra i musiałam go mieć - mówi kobieta w jednym ze swoich TikToków 

Użytkownicy TikToka zareagowali na pomysły kobiety w różny sposób:

- Wózek od Diora jest piękny! Cieszę się twoim szczęściem - pisze jedna z użytkowniczek 

- Nie znoszę ludzi, którzy nie doceniają małych rzeczy w życiu - kontruje inna internautka

Już niebawem poród Lindy. Jednego jesteśmy pewni, jej dziecko na pewno będzie żyło w luksusie.