Zapowiada się drogowy armagedon! Na Radomskiej ruch wahadłowy

2021-09-20 17:29
Ulica Konstytucji 3-Maja do 22 listopada wyłączona z ruchu
Autor: Dawid Bąk Ulica Konstytucji 3-Maja do 22 listopada wyłączona z ruchu

W Starachowicach szykują się ciężkie dni dla kierowców. W północnej części miasta mocno się korkuje ze względu na remont ulicy Konstytucji 3-go Maja. Utrudnienia mają potrwać do 22 listopada. Niestety od środy 22 września sytuacja może się pogorszyć ze względu na zamknięcie jednego pasa ruchu na ulicy Radomskiej. W godzinach porannego i popołudniowego szczytu szykujmy się na długie korki.

Od 22 września będą utrudnienia w ruchu na odcinku ulicy Radomskiej w Starachowicach, w obrębie skrzyżowania z ulicą Konstytucji 3-go Maja. Planowane jest wyłączenie prawego pasa ruchu ul. Radomskiej na długości 70-ciu metrów.

Na odcinku ulicy Radomskiej w Starachowicach od środy, 22 września wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Taka organizacja w tym rejonie ma obowiązywać około dwóch, trzech tygodni - powiedział nam Arkadiusz Przygoda, kierownik budowy z Budromost Starachowice.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Co oznaczają te skróty?

Pytanie 1 z 10
Co oznacza skrót PKP?
Ukradli kawę wartą tysiąc złotych. Szuka ich policja z Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE