Za świąteczne ozdoby zapłacimy 230 tysięcy złotych. Będą nowości

2021-12-02 12:02
Za świąteczne ozdoby zapłacimy 230 tysięcy złotych. Będą nowości
Autor: facebook.com/materekmarek Za świąteczne ozdoby zapłacimy 230 tysięcy złotych. Będą nowości

Już wkrótce na ulicach Starachowic poczujemy świąteczny klimat. Jak co roku ozdoby świąteczne pojawią się między innymi na słupach oświetleniowych, nie zabraknie napisu I Love Starachowice, a nowością będzie przyozdobiony Park Miejski. Na świąteczne iluminacje Gmina Starachowice wyda około 230 tysięcy złotych.

W tym roku nowością będzie przyozdobiony Park Miejski - zostaną w nim ustawione figury 2D oraz choinka modułowa. Jak co roku na placu pod skałkami będzie napis I ❤ Starachowice, choinka, projektory i bombka jako punkt fotograficzny. Udekorowany zostanie również Jarmark Bożonarodzeniowy. Na ulicach miasta na słupach oświetleniowych pojawią się latarniowce a w rynku i na rondach Hedy ,,Szarego'', Lecha Kaczyńskiego oraz Solidarności udekorowane zostaną choinki – informuje starachowicki magistrat.

Za świąteczne ozdoby zapłacimy 230 tysięcy złotych. Będą nowości
Autor: facebook.com/materekmarek Za świąteczne ozdoby zapłacimy 230 tysięcy złotych. Będą nowości

Za świąteczne ozdoby Urząd Miejski zapłaci około 230 tysięcy złotych. Kwota obejmuje zakup, montaż oraz demontaż nowych i starych elementów, jak i przechowywanie.

Nowe iluminacje w Parku Miejskim będzie można zaobserwować już niebawem. Mam nadzieję, że miasto będzie udekorowane w taki sposób, że starachowiczanie w kolejnym roku to docenią i staniemy się najpiękniej oświetlonym miastem w regionie świętokrzyskim. Od kilku lat Starachowice w tym rankingu wygrywają i dzięki temu zdobywamy nagrody, które trafiają do organizacji pozarządowych służących ludziom, którzy potrzebują pomocy – dodaje prezydent Starachowic Marek Materek.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Lipiec" nazywa się tak z powodu...
Rap w bibliotece...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE