W starachowickim muzeum już w ten weekend zlot klasyków

i

Autor: Moto Legendy PL W starachowickim muzeum już w ten weekend zlot klasyków

W starachowickim muzeum już w ten weekend zlot klasyków. MOTO LEGENDY

2022-06-21 10:57

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca w Starachowicach niezwykłe klasyki w niezwykłym miejscu. Do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zawita konwój klasyków! To idealna propozycja dla wszystkich fanów zabytkowych samochodów. Auta będzie można oglądać w godzinach od 9:00 do 15:00.

To już 13. edycja Ogólnopolskiego Zlotu Pojazdów. Impreza organizowana przez Moto Legendy PL będzie miała swój finał w Starachowicach. Konwój wyruszy z Gorlic i przyjedzie do naszego miasta, gdzie na terenie naszego muzeum uczestnicy wydarzenia będą prezentowali swoje auta. Będzie można podziwiać piękne klasyki oraz porozmawiać z ich właścicielami – zapowiada Paweł Kołodziejski, dyrektor Muzeum Przyrody i Techniki.

Zlot Klasyków w Starachowicach

i

Autor: Moto Legendy PL Zlot Klasyków w Starachowicach

Zapowiada się nie lada gratka dla fanów motoryzacji i miłośników starych aut. Będzie to przedsmak do Legendy Stara, która w tym roku odbędzie się w sierpniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE