Trzech mężczyzn zatrzymanych za posiadanie narkotyków

2020-03-05 12:52
Narkotykowe zatrzymania
Autor: Świętokrzyska Policja

Starachowiccy kryminalni 2 marca zatrzymali dwóch mieszkańców naszego miasta, podejrzanych o posiadanie narkotyków. Policjanci łącznie znaleźli w ich mieszkaniach ponad 2 kilogramy białego proszku, który wstępnie zidentyfikowano jako amfetamina oraz blisko 300 gramów prawdopodobnie marihuany.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Sąd tymczasowo aresztował 24-latka na trzy miesiące, a wobec 30-latka zastosował dozór policyjny i poręczenie majątkowe. 24-latkowi za posiadanie dużych ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Czyn 30-latka zagrożony jest karą do 3 lat więzienia.

3 marca narkotykowy proceder namierzono również w Pawłowie. Podczas przeszukania mieszkania 29-letniego mężczyzny policjanci zabezpieczyli 100 gramów zielonego suszu, który wstępnie zidentyfikowano jako marihuana, około 40 gramów białego proszku i 28 tabletek, prawdopodobnie ekstazy. Mieszkaniec Pawłowa odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków ale także za ich przetwarzanie. Najbliższe 10 lat może spędzić w więziennej celi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE