Szczęśliwe dziecko, to szczęśliwy rodzic. Żłobek i Przedszkole Re-Re-Kum-Kum to miejse, które pokochacie!

2022-08-09 11:46
Szczęśliwe dziecko, to szczęśliwy rodzic. Żłobek i Przedszkole Re-Re-Kum-Kum to miejse, które pokochacie!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Wybór odpowiedniego żłobka lub przedszkola jest niezwykle istotny dla rozwoju dziecka. Musi być to miejsce, gdzie dziecko czuje się szczęśliwe i bezpieczne, a kadra dba o jego rozwój i pomaga odkrywać świat. Placówka Żłobek i Przedszkole Re-Re-Kum-Kum zapewnia rodzicom korzystanie z najlepszych rozwiązań edukacyjnych przy kompleksowym wsparciu rozwoju, edukacji i wychowania młodego człowieka, realizuje również wiele projektów w tym międzynarodowych. Od dwóch lat to również placówka Montessori.

Nowoczesny budynek żłobka i przedszkola został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami. Przestrzeń sal jest przygotowana tak, by ilość ograniczeń dla dziecka była minimalna, aby dzieci mogły odkrywać ją samodzielnie. Pomieszczenia są estetyczne oraz wyposażone w ekologiczne materiały. Dbając o zdrowie pociech każde pomieszczenie jest dezynfekowane profesjonalnym ozonatorem, codziennie sprzątane i przygotowane na przyjęcie naszych maluchów oraz wentylowane. Wentylacja mechaniczna uwzględnia odzyskiwanie ciepła z procesu wymiany powietrza. Powietrze jest oczyszczane i jonizowanie, a także dostarczane w ilości zgodnej w przepisami (15m3/osoba/godzina), czego nie zapewnią same otwierane okna. Stwarza to wyjątkowe warunki do rozwoju i higieny pracy.

Re Re Kum Kum
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Karda nauczycielska w przedszkolu

Nasza kadra to wyłącznie osoby z wykształceniem kierunkowym, zgodnym z wymogami ustawowymi. Dodatkowo oprócz nauczycieli i opiekunek zatrudniamy: dyplomowanych oligofrenopedagogów, psychologów, logopedów, rehabilitantów, terapeutów SI oraz innych specjalistów. Placówka oferuje zajęcia m.in. takie jak: rewalidacja, integracja sensoryczna, logopedia, terapia psychologiczna, terapia pedagogiczna, trening umiejętności społecznych, terapia ręki, terapia neurotaktylna, hipoterapia, onoterapia. Takie zajęcia oferowane są również dla dzieci w żłobku. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, niezależnie od tego czy dziecko posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, czy nie.

Ponadto nasza placówka ściśle współpracując z Centrum Terapii i Wspierania Rozwoju "Praksja" w Starachowicach posiada własne gabinety oferujące zajęcia specjalistyczne dla dzieci. Wszystko po to, by dzieci mogły rozwijać się pod okiem specjalistów! W naszej ofercie znajdują się: kompleksowa diagnoza pedagogiczna, logopedyczna, specjalistyczna diagnoza przygotowująca do treningów słuchowych, ocena umiejętności emocjonalno-społecznych, diagnoza zaburzeń integracji sensorycznej.

Dzieci w naszej placówce znajdą miejsce w grupach ogólnodostępnych, integracyjnych, a od roku szkolnego 2022/23 oferujemy naukę w grupach terapeutycznych, czteroosobowych.

W każdej grupie zajęciowej pracuje kilkanaście osób - nie jest to tylko nauczyciel, czy opiekun, ale wielu specjalistów o wyjątkowych umiejętnościach, którzy pracują nad rozwojem dzieci. Każdy rodzic otrzymuje dokładny plan zajęć miesięcznych wraz z wyznaczonymi do ich prowadzenia specjalistami. Wyznaczone są dodatkowe zajęcia rozwijające i specjalistyczne. Każdy rodzic posiada dedykowaną aplikację do obsługi i komunikowania się z placówką. Wszystkie zajęcia specjalistyczne, czy też dodatkowe są bezpłatne. Rodzic nie ponosi dodatkowych opłat poza miesięcznym czesnym oraz posiłkami.

Re Re Kum Kum
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Re Re Kum Kum to miejsce prowadzone z sercem i pasją. Dobro dziecka jest dla nas najważniejsze.

Zapisy pod numerem telefonu 510094775,

https://re-re-kum-kum.pl/

Re Re Kum Kum
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE