policja

i

Autor: pixaby

Szarpanina i atak na policjanta w Starachowicach. Zatrzymane dwie kobiety i mężczyzna

2021-11-30 13:02

W minioną niedzielę starachowiccy policjanci zatrzymali dwie kobiety w wieku 18 i 37 lat oraz 50-cio letniego mężczyznę. Powód? Napadli oni na funkcjonariuszy policji, ponadto podczas przeszukania w ich mieszkaniu ujawniane zostały znaczne ilości środków odurzających. Teraz całej trójce grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Starachowiccy kryminalni podjęli w minioną niedzielę interwencję wobec 50-latka. W trakcie czynności mężczyzna zaczął się awanturować, a po chwili na miejscu pojawiły się dwie kobiety, które postanowiły wspomóc kolegę - informuje Paweł Kusiak oficer prasowy KPP w Starachowicach. Agresorzy zaczęli szarpać i odpychać interweniujących funkcjonariuszy. W wyniku dalszych działań policjantów cała trójka została zatrzymana. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania tych osób mundurowi znaleźli i zabezpieczyli blisko 50 gramów marihuany oraz prawie 60 gramów amfetaminy.

policja

i

Autor: Świętokrzyska Policja

Teraz cała trójka za swoje czyny odpowie przed sądem - informuje Kusiak. 37 i 18-latce za czynną napaść grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast 50-latek usłyszał zarzuty związane naruszenie nietykalności cielesnej interweniującego policjanta oraz posiadania znacznej ilości narkotyków.

policja

i

Autor: Świętokrzyska Policja

Wczoraj wobec tych osób zostały zastosowane wolnościowe środki zapobiegawcze.

Remont ul. Konstytucji 3-go Maja w Starachowicach

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Lipiec" nazywa się tak z powodu...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE