Starachowice: Z otwartego auta ukradł dokumenty, pieniądze i karty. Poszedł na zakupy

2022-11-24 9:52
Policja
Autor: pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Roztargnienie, nieuwagę właściciela osobowego Hyundaia wykorzystał na jednej z ulic w Starachowicach złodziej. Nie był zainteresowany samym autem, a zawartością pozostawioną przez właściciele w samochodzie. Straty zostały oszacowane na 1500 złotych.

Poszkodowany właściciel Hyundaia zgłosił kradzież 23.11. Z nie zamkniętego samochodu przy ulicy Zakładowej złodziej zabrał między innymi karty bankomatowe, które zdążył wykorzystać dokonując płatności zbliżeniowych.

Na jednej z ulic w Starachowicach z otwartego pojazdu m-ki Hyundai nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z dokumentami, kartą bankomatową, pieniędzmi w kwocie około 500 złotych oraz telefonu komórkowego. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 1500 złotych. Ponadto przy użyciu skradzionej karty płatniczej, sprawca dokonał trzech płatności zbliżeniowych na kwotę blisko 200 złotych - informuje Paweł Kusiak oficer prasowy KPP Starachowice.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Sonda
Czy kupiłeś/aś węgiel po preferencyjnej cenie?
Strefa Kibica - 22.11.2022
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE