Policja poszukuje zaginionego mieszkańca powiatu starachowickiego. Aktualizacja: Odnaleziony

2021-11-24 14:31
Policja poszukuje zaginionego mieszkańca powiatu starachowickiego
Autor: KPP w Starachowicach Policja poszukuje zaginionego mieszkańca powiatu starachowickiego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują zaginionego 35-letniego mieszkańca powiatu starachowickiego Emila Bobkiewicza, który dzisiaj (24 listopada) około godz. 9 wyszedł z domu i od tamtej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego, oczy koloru szarego. Mężczyzna był ubrany w kurtkę koloru czarnego, spodnie jeansy koloru niebieskiego, buty brązowe z napisem adidas.

Jeżeli ktoś posiada informację, bądź zna miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami z KPP w Starachowicach ul. Armii Krajowej 27 lub o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów 47 8043 205 lub 47 8043 213 - apeluje KPP w Starachowicach.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Czy to objawy niedoboru witaminy B12?

Pytanie 1 z 9
Czy masz bardzo bladą skórę?
Pływająca sauna zacumowała w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE