PILNE! Groźny wypadek na DK 42 w Wąchocku. Jedna osoba w szpitalu

i

Autor: Bartosz Manicz PILNE! Groźny wypadek na DK 42 w Wąchocku. Jedna osoba w szpitalu

PILNE! Groźny wypadek na DK 42 w Wąchocku. Jedna osoba w szpitalu [GALERIA]

2022-05-12 20:08

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś około godziny 19:00 na DK nr 42 w Wąchocku. Na wysokości skrętu na Węglów zderzyły się osobowy Volkswagen i ciężarówka. Auto osobowe wylądowało poza drogą zjeżdżając z wysokiej skarpy na pobocze. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane, jedna trafiła do szpitala.

Przez godzinę zablokowany był pas w stronę Skarżyska-Kamiennej. Policja kierowała ruchem wahadłowo. Aktualnie na DK nr 42 nie ma już utrudnień.

Do wypadku doszło dziś późnym popołudniem na wysokości Węglowa. Poruszający się od Starachowic kierowca ciężarowego Volvo zderzył się z osobowym Volkswagenem Touranem. Przyczyną zderzenia był nagły manewr kierowcy osobowego samochodu, który jadąc od Skarżyska w kierunku Starachowic nagle, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku kontaktu z ciężarówką Volkswagen wylądował poza jezdnią. Ranni w tym wypadku zostali 58 letni kierowca osobowego auta, oraz jego 35-letni syn, który był pasażerem. Kierowcy byli trzeźwi - relacjonuje Paweł Kusiak oficer prasowy KPP Starachowice.

W wypadku brała tez udział osobowa Toyota, ale auto zostało tylko lekko uszkodzone.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Jak wiele niewidzialnej pracy wykonujesz w waszym domu?

Pytanie 1 z 13
Jeśli Ty nie zauważysz, że podłoga jest brudna, a w koszu na pranie jest pełno ubrań, nikt inny nie zauważy.