Piłkarze Staru Starachowice szykują się do sparingów

2022-12-01 11:33
Star rozegra dziewięć sparingów
Autor: starachowice.eu Star rozegra dziewięć sparingów

Star Starachowice zaprezentował plany przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek. Lider czwartej ligi świętokrzyskiej w styczniu i lutym rozegra dziewięć spotkań sparingowych. Czterokrotnie nasza drużyna rozegra swój mecz w Starachowicach.

W odpowiednim przygotowaniu drużyny do rundy wiosennej mają pomóc pojedynki sparingowe z wymagającymi rywalami. W okresie od 21 stycznia do 25 lutego Star rozegra dziewięć meczy towarzyskich. Cztery z nich odbędą się w Starachowicach.

Piłkarze Staru gry sparingowe rozpoczną od domowego pojedynku z Ceramiką Opoczno (21 stycznia). Tydzień później Star zagra w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią.Kolejne mecze nasza drużyna rozegra już w lutym. Ten miesiąc starachowicka jedenastka rozpocznie od wyjazdów spotkań z Bronią Radom i ŁKS Łagów. 11 lutego „zielono-czarni” znów zaprezentują się przed własną publicznością. W tym dniu nasz zespół zagra z grającymi w trzeciej lidze rezerwami Korony Kielce. Nazajutrz rywalem Staru będzie wicelider czwartej ligi – Granat. 18 lutego Star wyjeżdża do Białobrzegów na mecz z Pilicą, a cztery dni później w Starachowicach zmierzy się z Moravią Morawica. To właśnie ten zespół jako jedyny „urwał” jesienią punkty naszej drużynie. Cykl przygotowań Star zakończy na boisku trzecioligowej Avii Świdnik.

Runda wiosenna rozgrywek czwartej ligi świętokrzyskiej ruszy w marcu 2023 roku.

Czwartkowy test z geografii. Miejsca na Ziemi, które kojarzą się z zimą!

Pytanie 1 z 10
1. Miasto, które często jest zwane "polskim biegunem zimna", to:
Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE