Nie jedź na pamięć! Kolizja na skrzyżowaniu Partyzantów i Lipowej w Starachowicach [ZDJĘCIA]

2022-08-08 11:23
 Kolizja na skrzyżowaniu Partyzantów i Oświatowej w Starachowicach
Autor: Bartosz Manicz Kolizja na skrzyżowaniu Partyzantów i Oświatowej w Starachowicach

Do kolizji dwóch samochodów Seata i Citroena doszło dziś (8.08) po godzinie 10:30 na skrzyżowaniu Partyzantów i Lipowej w Starachowicach. W tym miejscu w związku z pracami drogowymi zmieniona jest organizacja ruchu. Prawdopodobnie kierowca Citroena wymusił pierwszeństwo.

Nie jeździmy na pamięć! Stłuczka na skrzyżowaniu Partyzantów i  Lipowej w Starachowicach.

Zmianę w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Partyzantów i Lipowej w Starachowicach wprowadzono już kilka miesięcy temu. Główna do tej pory ul. Partyzantów została drogą podporządkowaną, a kierowcy muszą ustąpić pierwszeństwa jadącym ul. Lipową. Zmiany w organizacji ruchu zaszły w związku z przebudową skrzyżowania przy ul. Oświatowa i Partyzantów na rondo i wyznaczonym w związku z tym objazdem. Rondo jest już gotowe ale organizacji ruchu jeszcze nie przywrócono do stanu pierwotnego.

Informacje potwierdza Marta Adamczyk z KPP Starachowice: Kierowca Citroena Berlingo nie ustąpił pierwszeństwa Seatowi. Mężczyzna kierujący Citroenem został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 złotych i 6 punktami karnymi. Kierowcy zarówno Seata jaki i Citroena byli trzeźwi.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Chorwacja. Wypadek polskiego autokaru. Ksiądz Leszek: Ci z tyłu przygnietli tych, którzy byli z przodu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE