Na Mikołaja zaszczepią 300 osób przeciw COVID - 19! Taka akcja w Starachowicach

2021-12-03 11:27
mikolaj
Autor: pixabay

"Zrób sobie prezent – zaszczep się przeciw COVID - 19" - zachęca starachowicki szpital. To akcja organizowana przez starachowicką lecznicę z okazji Mikołaja. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych już 6 grudnia do POZ „Medyk”.

"Zrób sobie prezent - zaszczep się przeciw COVID - 19"

Starachowicki szpital zachęca do szczepień przeciw COVID – 19. Dyrekcja zaprasza na szczepienie, które odbędzie się 6 grudnia br. w POZ „Medyk”, w godz. od 8.00 do 18.00. Szpital jest w stanie zaszczepić nawet 300 uprawnionych osób, bez wcześniejszej rejestracji. Chętnym podawana będzie szczepionka Pfizer. Zachęcamy do skorzystania - mówi Małgorzata Kałuża rzecznik lecznicy .

mikolaj
Autor: PZOZ Starachowice

Weź udział w akcji #SzczepimySię i odbierz nagrody

Darmowy bilet do kina, teatru czy jednodniowy pobyt w Uzdrowisku Busku. Natomiast w ten sposób Wojewoda Świętokrzyski zachęca do skorzystania ze szczepień przeciwko Covid-19. Bonusy otrzymają Ci, którzy w grudniu przyjmą drugą lub trzecią dawkę szczepionki.

Akcja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 do 27 grudnia br. przyjmą drugą lub trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19 - informuje wojewoda Zbigniew Koniusz. Będą mogły one skorzystać z bezpłatnych biletów na wybrane seanse w kinie Helios w Kielcach, wybrane spektakle teatralne w Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach bądź jednodniowych pobytów w Uzdrowisku Busko Zdrój S.A. i możliwości skorzystania z czterech wybranych zabiegów. Jedna osoba może skorzystać z jednego karnetu -dodaje.

Karnety upoważniające do odbioru jednego z biletów będą imienne i wydawane w punktach szczepień w całym województwie. Na karnecie musi znaleźć się data, kiedy zostało wykonane szczepienie, pieczątka danego punktu szczepień i podpis osoby, która wykonała szczepienie. Kupon powinien również zawierać imię i nazwisko osoby zaszczepionej. Osoba, która otrzyma karnet powinna wcześniej zarezerwować bilet na wybraną usługę. Do wykorzystania: 200 biletów do teatru, 600 biletów do kina i 199 karnetów do uzdrowiska. Termin realizacji kuponów obejmuje dni od 1 grudnia do 27 grudnia br.

karnet
Autor: Powiat Starachowice

W przypadku problemów z uzyskaniem kuponu z punktu szczepień organizatorzy proszą o kontakt z sekretariatem Biura Wojewody, tel. 41 342 12 32.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Przygotowania do otwarcia lodowiska w Starachowicach

Czy prawidłowo dbasz o swoje jelita?

Pytanie 1 z 14
Czy często spożywasz alkohol?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE