"Maluchem" w kilka dni dookoła Polski. Starachowiczanin planuje podróż życia

2021-02-11 8:37
Maluchem w kilka dni dookoła Polski. Starachowiczanin planuje podróż życia
Autor: Jakub Kania "Maluchem" w kilka dni dookoła Polski. Starachowiczanin planuje podróż życia

Rodowity starachowiczanin, psycholog, szczęśliwy tata półtora rocznego synka, blogger autor bloga #ogarnietytata, pasjonat podróży, pomysłodawcą projektu Tour de Maluch PRO BONO - Jakub Kania planuje wraz ze swoim szwagrem niezwykłą podróż. Obaj planują na początku maja objechać Polskę legendarnym Fiatem 126p, wzdłuż jej granic. Wyprawa będzie połączona z akcją charytatywną.

Chłopaki w swoją przygodę życia wyruszą już w maju, a my na bieżąco będziemy relacjonować ich zmagania

W maju, a dokładniej 8 maja, wraz ze szwagrem chcemy wyruszyć w podróż dookoła Polski wzdłuż jej granic, wyprawa zajmie ok 10 dni. Nie byłoby w tym wyczynie nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, ze chcemy w nią pojechać kultowym FIATEM 126p!! Tak, dokładnie, Sentymentalny obiekt wspomnień, dla niektórych przekleństwo dawno wyparte z pamięci, dla nas wspaniała przygoda, miejmy nadzieje bez komplikacji - opowiada o pomyśle Jakub Kania.

Maluchem w kilka dni dookoła Polski. Starachowiczanin planuje podróż życia
Autor: Jakub Kania "Maluchem" w kilka dni dookoła Polski. Starachowiczanin planuje podróż życia

Cała akcja będzie też miała akcent charytatywny. W trakcie podróży pomysłodawcy projektu, będą zbierać pieniążki na leczenie Marcina Cieśli i Antosia Plewińskiego.

Menagerem całego projektu, i osobą odpowiedzialną za nasze aukcje charytatywne, organizacje licytacji będzie znana starachowiczanom Aleksandra Krzos, administratorka Widzialnej Ręki Starachowice. Jest to wspaniała osoba, do której napisaliśmy kiedyś wiadomość opisującą cały projekt i co? Od razu była na TAK i tak zaczęła się nasza współpraca. Od tamtego czasu każdy pomysł obmyślamy i wdrażamy razem - opowiada nam Jakub Kania.

Maluchem w kilka dni dookoła Polski. Starachowiczanin planuje podróż życia
Autor: Jakub Kania "Maluchem" w kilka dni dookoła Polski. Starachowiczanin planuje podróż życia

Zwracam się do firm, które chciałyby uczestniczyć w całym przedsięwzięciu i dołożyć do niego symboliczną cegiełkę. W zamian firmą oferujemy umieszczenie logo firmy na maluszku (fiat 126p), gwarantujemy że przyciąga wzrok każdego na ulicy i miliony uśmiechów. Przejedziemy przez kilkadziesiąt miast, wstępnie jest już ich na liście 124, odwiedzimy wulkany, które znajdują się w Polsce, wioskę Templariuszy czy Disneyland w Mosznej a niewiele osób o takich miejscach wie - mówi Jakub.

Całą podróż oraz przygotowania do niej można już śledzić na https://www.facebook.com/tour.de.maluch

Koniec podróży planujemy w starachowickim Hotelu Senator, który też będzie wspierał akcje, przez całą drogę będziemy zbierać różne ciekawe fanty które będą oddawane na licytacje. „Polsko, Ojczyzno moja...”- wypatruj nas na trasie - dodaje Jakub Kania.

Pasjonaci motoryzacji z Drawska Pomorskiego szykują zabytkowego Żuka do kolejnej podróży

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE