Kosiarka dla każdego czy program in vitro dla Starachowic? Ciekawe pomysły w ramach BO [GALERIA]

2021-07-21 20:24 aj BM
BO 2022
Autor: pixabay

Na realizację zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego Starachowic na rok 2022 przeznaczonych jest 600 tysięcy złotych. Pojawiły się ciekawe pomysły m.in. program in vitro dla Starachowic czy zaopatrzenie mieszkańców w środki do utrzymania porządku w miejscu zamieszkania. Jakie jeszcze? Sprawdźcie w naszej galerii!

W tym roku wśród zgłoszonych przez mieszkańców Starachowic pomysłów znajdują się przede wszystkim inwestycje są też propozycje związane z kulturą czy obejmujące tematykę społeczną. Zobaczcie w naszej galerii czego potrzebują mieszkańcy Starachowic!

Nam najbardziej do gustu przypadł projekt Miejski program in vitro dla Starachowic oraz zaopatrzenie mieszkańców w niezbędne środki do utrzymania porządku w miejscu swojego zamieszkania. "Dostajemy wędkę, a nie rybę". A Wy macie swoje typy? Zachęcamy do głosowania!

Ze szczegółami projektów można zapoznać się na stronie internetowej: https://obywatelski.starachowice.eu/projekty

Weryfikacja zgłoszonych propozycji zadań będzie trwać do 30 lipca br. Natomiast głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego odbywać się będzie poprzez Internet (od 06 do 12 września br.), jak i w sposób tradycyjny (od 13 września do 17 września br.). Wyniki głosowania poznamy do 24 września 2021 r.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Ślimak, ślimak pokaż rogi
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE