Kosiarka dla każdego czy program in vitro dla Starachowic? Ciekawe pomysły w ramach BO [GALERIA]

2021-07-21 20:24
BO 2022
Autor: pixabay

Na realizację zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego Starachowic na rok 2022 przeznaczonych jest 600 tysięcy złotych. Pojawiły się ciekawe pomysły m.in. program in vitro dla Starachowic czy zaopatrzenie mieszkańców w środki do utrzymania porządku w miejscu zamieszkania. Jakie jeszcze? Sprawdźcie w naszej galerii!

W tym roku wśród zgłoszonych przez mieszkańców Starachowic pomysłów znajdują się przede wszystkim inwestycje są też propozycje związane z kulturą czy obejmujące tematykę społeczną. Zobaczcie w naszej galerii czego potrzebują mieszkańcy Starachowic!

Nam najbardziej do gustu przypadł projekt Miejski program in vitro dla Starachowic oraz zaopatrzenie mieszkańców w niezbędne środki do utrzymania porządku w miejscu swojego zamieszkania. "Dostajemy wędkę, a nie rybę". A Wy macie swoje typy? Zachęcamy do głosowania!

Ze szczegółami projektów można zapoznać się na stronie internetowej: https://obywatelski.starachowice.eu/projekty

Weryfikacja zgłoszonych propozycji zadań będzie trwać do 30 lipca br. Natomiast głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego odbywać się będzie poprzez Internet (od 06 do 12 września br.), jak i w sposób tradycyjny (od 13 września do 17 września br.). Wyniki głosowania poznamy do 24 września 2021 r.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Ślimak, ślimak pokaż rogi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE